REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Co za promocja! Xbox One S, dwa pady i FIFA 17 za zaledwie 1000 zł!

Jeżeli chcecie kupić nowoczesną konsolę do gier w dobrej cenie, możecie przestać szukać. Na Amazonie pojawiła się genialna promocja na konsolę Xbox One S.

20.12.2016
10:13
Xbox One S z dwoma padami i grą za 1000 zł!
REKLAMA
REKLAMA

Za 229 euro, czyli nieco ponad 1000 zł, można kupić konsolę Xbox One S 500 GB z dwoma padami oraz grą FIFA 17. To chyba najlepsza oferta, jaką do tej pory widziałem. Za zaledwie 1000 zł można otrzymać zestaw, który pozwoli na grę w kilka osób z dołączonym tytułem, który jest stworzony przede wszystkim z myślą o takiej aktywności.

Xbox One S to dobry wybór nie tylko ze względu na niską cenę.

Jest to przede wszystkim konsola nowoczesna i znacznie lepsza od zwykłego Xboksa One. Bez problemu wspiera funkcje takie jak HDR, jest to też najtańszy na rynku odtwarzacz płyt Blu-Ray 4K. Jest to najlepsza konsola do gier dla fanów filmów, ponieważ konkurencyjne konsole PlayStation 4 (także w wersji Pro) nie pozwalają na odtwarzanie tego typu materiałów.

Kolejne zalety? Najlepszy kontroler na rynku, oferta abonamentu Games with Gold znacznie lepsza niż PlayStation Plus, do tego genialny abonament EA Access, który kosztuje zaledwie 80 zł rocznie i oferuje dostęp do wielu dobrych tytułów z biblioteki Electronic Arts. Do tego dochodzi możliwość łatwego podpięcia dysku zewnętrznego i trzymania na nim gier, wsteczna kompatybilność z grami z Xboksa 360 oraz możliwość kupna bardzo tanich tytułów, w serwisach takich jak CD-Keys.

REKLAMA

Oferta teoretycznie nie dotyczy naszego kraju, jednak po wpisaniu polskich danych (bez polskich znaków!), transakcja zostanie bezproblemowo zrealizowana.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA