REKLAMA

Campus Exchange w Polsce, czyli Google chce ci coś dać za darmo

Google zaprasza perspektywiczne startupy z Europy Środkowej i Wschodniej do swojego warszawskiego Campusu. Przez 5 dni będzie je pro publico bono szkolił z technologii, pomocnych w ekspansji na nowe rynki.

24.10.2016 07.01
Google pomaga startupom
REKLAMA
REKLAMA

Czym jest Campus Exchange?

To program campusowy do startupów z Europy Środkowo-Wschodniej, który ma na celu pomoc w ekspansji na rynek światowy. W ciągu 5 dni twórcy młodych, ambitnych firm przechodzą cykl szkoleń z narzędzi do badań i odkrycia potencjału na rynkach zagranicznych.

W praktyce są to więc warsztaty np. z myślenia projektowego (Design Thinking), które wyjaśnia jak efektywnie podejść do prototypingu czy z wykorzystania kanału na YouTubie do promocji.

To już trzecia edycja Campus Exchange. W poprzednich dwóch edycja wzięło udział w sumie 17 startupów. W pierwszej edycji uczestniczyli Imagga z Bułgarii, Binarta z Rumunii, Vitastiq z Chorwacji, Teamgate z Litwy, Filmtoro z Czech oraz Takescare i Monster & Devices z Polski. W drugiej edycji brali udział devtodev z Litwy, TrendLucid z Czech, Fentury z Mołdawii oraz sześć startupów z Polski: PlaceIlive, Timble.us, Samokup.pl, inEwi, NextApps i Five App.

Jednak czy zajęcia Campus Exchange rzeczywiście pomagają startupom?

REKLAMA

Zgłaszać się do Campus Exchange wraz ze swoimi startupami możecie do 27 października, a sam program potrwa od 28 listopada do 2 grudnia 2016.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA