REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

T-Mobile daje teraz rok internetu za darmo, a Orange 7679 okazji, żeby zarejestrować numer

Sieci komórkowe ścigają się w zaoferowaniu klientom jak najlepszych bonusów za zarejestrowanie karty SIM. T-Mobile wprowadza nową promocję, a Orange chwali się rozbudową sieci punktów, w których możliwa jest rejestracja kart prepaid.

09.08.2016
21:22
t-mobile abonament dla rodzin rabat
REKLAMA

Ze względu na ustawę antyterrorystyczną polskie telekomy wprowadziły już konieczność rejestracji karty SIM po zakupie. Klienci po zakupie startera przed jego użyciem muszą przekazać swoje dane operatorowi do weryfikacji w jego salonie lub jednym z autoryzowanych punktów.

REKLAMA

Wyścig zbrojeń polskich telekomów.

Posiadacze aktywowanych kart prepaid, które są już w obiegu, mają jeszcze kilka miesięcy na rejestrację. Do 1 lutego 2017 roku też muszą jednak zarejestrować swoją kartę, tak jak już teraz nowi klienci, by telekomy nadal mogły świadczyć klientowi swoje usługi.

W zamian za rejestrację operatorzy przewidzieli różne bonusy. T-Mobile zapowiedziało dziś, że przygotowało jeszcze lepsze warunki dla osób rejestrujących kartę dla abonentów T-Mobile, Heyah oraz tuBiedronka. Klienci mogą liczyć nawet na rok internetu za darmo.

Rok internetu za darmo - rejestracja kart SIM w T-Mobile.

Sieć T-Mobile Polska przygotowała promocję, który pozwala uzyskać klientom z zarejestrowaną kartą SIM paczkę 10 GB internetu co miesiąc przez cały rok - obok jednorazowego pakietu 30 dni nielimitowanych połączeń na numery komórkowe i stacjonarne.

Osoby, które nie zarejestrowały jeszcze numeru, muszą to dokonać i poczekać na SMS zapraszający je do programu bonusowego. Po otrzymaniu takiej wiadomości należy wysłać SMS na numer 80575 o treści TAK przed 8 września.

Co z osobami, które już zarejestrowały numer w T-Mobile?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich klientów sieci. Osoby, które zarejestrowały numer wcześniej, nie muszą ponownie udawać się do salonu operatora lub rejestrować nowej karty telefonicznie. Wystarczy, że wyślą SMS-a o treści TAK na 80575.

Bonus w postaci nielimitowanych połączeń i paczki 10 GB zostanie przyznany za doładowanie konta kwotą minimum 25 zł (klienci T-Mobile lub Heyah) lub 20 zł (tuBiedronka). Kolejne paczki 10 GB można otrzymać dokonując 11 doładowań na takie same kwoty.

Orange natomiast chwali się liczbą placówek, gdzie można zarejestrować numer.

W dniu wejścia zapisów z ustawy antyterrorystycznej w życie Mateusz Nowak sprawdził, jak operatorzy poradzili sobie z zadaniem. Narzekał wtedy, że dostanie się do salonu Orange graniczyło z cudem, bo było tam wielu klientów zainteresowanych usługami takimi jak telewizja, Neostrada itp.

Konieczność stania w kolejce skutecznie zniechęca do rejestracji numeru, a klient może obrócić się na pięcie i pójść do mniej obleganego salonu konkurencji i tam kupić, a następnie zarejestrować kartę prepaid. Orange najwyraźniej zdaje sobie z tego sprawę i dlatego chwali się, że ma teraz najwięcej punktów, gdzie możliwa jest rejestracja kart SIM.

REKLAMA

Karty prepaid Orange (oraz Nju Mobile) można rejestrować od teraz w 4,6 tys. placówek Poczty Polskiej. Doliczając do tego salony Orange, RUCH, PP, Saturn, Media Markt, Media Expert pomarańczowa sieć może pochwalić się siecią rejestracji kart SIM liczącą 7679 placówek.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA