REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Motoryzacja

25 najpotężniejszych samochodów z Geneva Motor Show

Moce silnika dochodzące do tysiąca KM, przyspieszenia "do setki" zrywające kapelusze z głów i futurystyczne, piękne, aerodynamiczne kształty - zapraszam do obejrzenia galerii najpiękniejszych i najpotężniejszych samochodów zaprezentowanych podczas Geneva Motor Show 2016.

25.03.2016
12:15
Zobacz najładniejsze samochody z Geneva Motor Show
REKLAMA
REKLAMA

O większości samochodów z tej galerii mówi się: "piękne bestie, których nikt nie kupuje" i coś w tym jest. Najczęściej widzimy je na targach, a później niekiedy na ulicach, gdzie przykuwają wzrok swoim agresywnym, sportowym wyglądem i rykiem silnika.

Większość z prezentowanych w galerii samochodów stworzyły firmy, o których "przeciętny śmiertelnik" nie słyszy zbyt często, np. chorwacki Rimac, Koenigsegg czy tuningujący samochody innych Brabus. Niektóre z nich tworzone są w limitowanej liczbie egzemplarzy, tak, aby ich nabywcy poczuli się jeszcze bardziej ekskluzywnie.

Ich wyjątkowość podczas targów Geneva Motor Show podkreślona została dodatkowo odgrodzeniem od publiczności. Samochody stały więc na obracanej platformie, nęcąc swoim pięknem napierających na barierki ludzi. Zasiąść za ich sterami mogli jedynie ludzie wyselekcjonowani na podstawie wysokości salda konta bankowego. Podziwiać można było na szczęście za darmo, do czego was zapraszam!

Kliknij i zobacz galerię 25 najpotężniejszych samochodów

REKLAMA
25-najpotezniejszych-samochodow class="wp-image-487420"
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA