1. Spider's Web
  2. Technologie

Zobacz, jak prezentuje się Sony Xperia Z5 - recenzja Spider's Web TV

Lokowanie produktu

Sony Xperia Z5 to jeden z najładniejszych smartfonów tego roku. Metal i szkło w połączeniu z dość surowym kształtem sprawiają, że urządzenie jest bardzo eleganckie. W formie smartfona zmieniło się niewiele, ale tego samego nie można powiedzieć o jego funkcjach. Zobacz najciekawsze z nich w naszej recenzji wideo.

18.12.2015
12:56
Zobacz, jak prezentuje się Sony Xperia Z5 – recenzja Spider’s Web TV

Sony Xperia Z5 to najnowszy flagowy smartfon Japończyków, który tym razem jest sprzedawany obok mniejszej wersji Xperia Z5 Compact oraz obok Xperii Z5 Premium wyposażonej w ekran 4K.

Xperia Z5 to przede wszystkim topowe podzespoły, dzięki którym Android 5.1 Lollipop działa bardzo szybko i obsługuje nawet najbardziej wymagające aplikacje. Ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 810 oraz 3 GB pamięci RAM to zestaw, który sprawdzi się na lata. Całość dopełnia ekran LCD o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości Full HD.

sony-xperia-z5

Jedną z największych nowości Xperii z5 jest czytnik linii papilarnych, który został wbudowany we włącznik smartfona na jego bocznej ściance. Nie mogło zabraknąć także dobrego aparatu, który został całkowicie przeprojektowany, po raz pierwszy od czasu Xperii Z1. Aparat wyróżnia się m.in. bardzo szybkim autofocusem oraz możliwością nagrywania filmów w 4K.

Dodatkowo smartfon nie rozczarowuje w kwestiach użytkowych. Bateria wystarczająca na dwa pełne dni na jednym ładowaniu, obudowa odporna nawet na silny deszcz, jak i obsługa kart Micro SD do 200 GB to dodatki, które bardzo przydają się w codziennym użytkowaniu smartfona.

Najnowsza odsłona flagowca jest dostępna m.in. w nowym, złotym kolorze, który na żywo prezentuje się po prostu świetnie. Zapraszam do obejrzenia wideorecenzji, gdzie dowiesz się, jak smartfon sprawował się podczas testów.

Czytaj także:

Lokowanie produktu
Najnowsze