REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Najlepszy smartwatch 2015 roku, w klasycznym wydaniu. Samsung Gear S2 Classic - Recenzja Spider's Web TV

25.12.2015
10:03
Gear S2 Classic - Recenzja Spider's Web TV
REKLAMA
143 interakcji
dołącz do dyskusji

W 2015 roku na rynku pojawiło się kilka naprawdę ciekawych, inteligentnych zegarków i chyba w końcu możemy powiedzieć, że ta kategoria nabrała tempa. Jeżeli jednak miałbym wskazać jeden, najlepszy smartwatch, który ujrzał światło dzienne w ciągu ostatnich miesięcy, to bez wątpienia będzie to Gear S2, w wydaniu Classic.

REKLAMA

Standardową wersję Geara S2 sprawdził już Dawid Kosiński i nasze odczucia co do tego produktu Samsunga są zgodne - to naprawdę kapitalny sprzęt, który zawstydza konkurencję pod wieloma względami, choć nie będzie miał na rynku lekko.

Jako że Gear S2 i Gear S2 Classic różnią się od siebie w zasadzie tylko pod względem kosmetycznym, po szczegółowe informacje o działaniu tego zegarka zapraszam właśnie do recenzji Dawida, zaś w materiale wideo skupiłem się raczej na tym, jak smartwatch Samsunga spisuje się w codziennym użytkowaniu i co w zasadzie sprawia, że naszym zdaniem zasłużył on na koronę najlepszego produktu swojej kategorii w tym roku.

W telegraficznym skrócie: Samsung naprawdę zrozumiał, o co chodzi w tych zegarkach. Nie dość, że dostajemy naprawdę eleganckie urządzenie, to jego funkcjonalność w zasadzie nie ma sobie równych, szczególnie jeśli chodzi o prostotę obsługi, co Samsung Gear S2/S2 Classic zawdzięcza m.in. obrotowemu pierścieniowi wokół wyświetlacza.

I choć pod względem możliwości zastosowany w Gearze S2 system operacyjny Tizen może nie wyprzedza Android Wear, to płynność jego pracy zostawia platformę Google'a daleko w tyle.

Wielka szkoda, że Gear S2 Classic współpracuje tylko ze smartfonami z Androidem.

Jestem bowiem więcej niż pewien, że przy tej kombinacji funkcjonalności, stylistyki i dość rozsądnej ceny mógłby on spokojnie pogonić kota smart-zegarkowi Apple. By się przekonać, skąd u mnie ta pewność, koniecznie obejrzyjcie naszą wideo-recenzję smartwatcha Gear S2 Classic YouTube'owym kanale Spider's Web TV:

Pamiętajcie, żeby subskrybować nasz kanał, jeśli nie chcecie przegapić innych recenzji w przyszłości, a jeżeli filmik wam się spodobał, koniecznie dajcie łapkę w górę i podajcie go dalej. Niech inni też wiedzą, którym smart-zegarkiem warto się zainteresować.

Czytaj również:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA