REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

28 mln zł - tyle jest wart Brand24, który właśnie pozyskał inwestora!

O sukcesach polskich firm, jak dobrze wiecie, lubimy pisać jak najwięcej i jak najczęściej, dlatego z nieskrywaną przyjemnością możemy poinformować, że doskonale znanemu w branży Brand24 znów udało się postawić kolejny, wielki krok naprzód.

10.12.2015
21:10
brand24
REKLAMA
REKLAMA

28 milionów złotych - na tyle została wyceniona spółka Brand24 S.A., w którą właśnie zainwestował fundusz venture capital Inovo, wkładając 1,4 mln zł w 5% akcji spółki. A mówimy o firmie, której los niespełna pięć lat temu stanął pod znakiem zapytania i której odmówili wsparcia wszyscy potencjalni inwestorzy.

//

Brand24 ma globalne aspiracje.

Michała Sadowskiego zna lub przynajmniej kojarzy każdy, kto jest choć w jakimś stopniu związany z branżą IT, mediami społecznościowymi czy nowymi technologiami w ogóle. To jedna z najbardziej pozytywnych postaci polskiego Internetu, która nieustannie zasypuje nas inspirującymi opowieściami z pracy nad rozwojem własnej firmy, ciekawostkami związanymi z monitoringiem Sieci i mnóstwem pozytywnej energii - przy czym jest tytanem pracy, o czym najlepiej świadczy fakt, że w zaledwie pięć lat od znaku zapytania jego firma doszła do 28-milionowej wyceny.

Sam Michał mówi, iż pozyskanie tego finansowania to jeszcze nie „złapanie Pana Boga za nogi”, lecz tylko wstęp i ułatwienie do pozyskania większej rundy finansowania za granicą, wspomagający dalszą ekspansję Brand24 poza Polskę. W ciągu ostatniego roku przychody Brand24 za granicą wzrosły 8-krotnie, więc - jak mówi Michał - głupotą byłoby nie przyspieszać ekspansji zagranicznej. A najszybszym ku temu rozwiązaniem było pozyskanie zewnętrznego źródła finansowania.

Michałowi i całej ekipie Brand24 gratulujemy, i oczywiście życzymy dalszych sukcesów. Tym bardziej, że ci ludzie doskonale wiedzą, że sukcesu nie odnosi się przypadkiem, a przemyślanym działaniem i ciężką pracą.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA