REKLAMA

Dobre pozycjonowanie to podstawa. Nigdy nie wiadomo, kiedy na twoją firmę natrafi w wyszukiwarce... Biały Dom

Polska firma w Białym Domu? Dlaczegóżby nie. Brand24, firma Michała Sadowskiego zajmująca się monitoringiem Internetu właśnie zyskała bardzo prestiżowego klienta.

20.11.2015 09.56
Polska firma rozpoczęła właśnie współpracę z... Białym Domem
REKLAMA
REKLAMA

Pracując w nowych mediach nie sposób nie kojarzyć nazwiska Michała Sadowskiego i jego firmy, Brand24. To bardzo aktywna postać w Internecie i wokół niego, i nic dziwnego, skoro Brand24 to rozbudowane narzędzie do jego monitorowania.

O sukcesach polskich firm za granicą zawsze jest miło usłyszeć, tym bardziej w polskiej części Internetu zawrzało, gdy Michał na swoim facebook’owym profilu ogłosił, iż jego najnowszym klientem został… Biały Dom. A dokładniej Biuro Pierwszej Damy.

//

Brand24 został partnerem akcji #BetterMakeRoom - inicjatywy wspieranej przez Pierwszą Damę USA, ministerstwo edukacji oraz organizację Civic Nation, która ma na celu podniesienie standardów edukacji dla tzw. „generacji Z”, czyli ludzi urodzonych po 1990 roku, wychowanych wśród nowych technologii.

Kampania ma bardzo mocny wydźwięk, o czym można się przekonać oglądając wystąpienie Pierwszej Damy. Partnerami #BetterMakeRoom są także światowe media, takie jak Mashable czy NBC, oraz m.in. Vine, czyli jedno z mediów społecznościowych przyciągających użytkowników „generacji Z”.

Zapytaliśmy Michała Sadowskiego o to, jak doszło do tego, że Brand24 współpracuje przy takim projekcie i odpowiedź okazała się bardziej prozaiczna, niż można się spodziewać:

Michał dodaje także, że choć posiadanie tak prestiżowego klienta z pewnością wpłynie pozytywnie na rozwój Brand24, nie jest to jedyny, godny uwagi podmiot zagraniczny obsługiwany przez jego firmę:

Jak dodaje CEO Brand24, ich sukcesy zagraniczne to także szansa dla innych, polskich firm, aby zrozumieć, iż osiągnięcie zasięgu międzynarodowego jest dla polskiej firmy możliwe. „Global is fun” - tak Michał komentuje pozyskiwanie klientów z całego świata.

Nam zostaje pogratulować kolejnego, ważnego adresu do wystawiania faktur, a innym polskim firmom życzyć podobnie ambitnego i konsekwentnego podejścia do kwestii ekspansji międzynarodowej ze swoimi działaniami. Brand24 udowadnia, że wcale nie jest to niemożliwe - trzeba tylko włożyć w to wiele pracy.

No, dobra pozycja w wyszukiwarce też nie zaszkodzi, w końcu nigdy nie wiadomo, kto i czego będzie szukał w Google.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA