Tech  / News

Monitorowanie opinii klientów o twojej firmie jest jeszcze łatwiejsze. Oczywiście z nowym Brand24

Chcesz poznać opinie na temat twojej firmy? Brand24 może ci w tym pomóc. Narzędzie skanuje Internet i media społecznościowe, co może ułatwić kreowanie wizerunku twojej marki. A teraz przeszło gruntowny lifting.

Twórcy Brand24 zapowiedzieli nową wersję swojego narzędzia. Najważniejsze zmiany to nowy wygląd panelu wraz z bocznym paskiem opcji, umieszczenie ilości „lajków”, udostępnień i komentarzy bezpośrednio w owym panelu, nowe narzędzie ilustrujące popularność witryn z których pochodzą wyniki, nowy filtr antyspamowy a także Influence Score (wskaźnik wpływu stworzony do szybkiej klasyfikacji źródeł), dostęp do archiwum treści z ostatnich czterech lat i narzędzie do sprawdzania najpopularniejszych słów w kontekście marki lub frazy.

nowy-brand24

Brand24 na chwilę obecną monitoruje 25 tysięcy marek. Narzędzie można testować za darmo przez 14 dni. Brand24 to usługa „pay-as-you-go”. Konto jest opłacane z miesiąca na miesiąc. Jeśli zrezygnujesz z konta w trakcie miesiąca rozliczeniowego, opłata nie będzie naliczana począwszy od kolejnego miesiąca.

Szczegółowa prezentacja wszystkich wprowadzonych zmian znajduje się na specjalnej podstronie.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst