REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Uber ściąga do Polski superauta! Ferrari 458 Italia, Audi RS6 i Porsche Cayenne przejedziesz się za darmo

Uber nie daje o sobie zapomnieć. Co jakiś czas prowadzone są też okolicznościowe akcje, a najnowsza z nich przypadnie do gustu fanom motoryzacji. Zamawiając kurs w aplikacji będzie można przejechać się takimi autami jak Ferrari 458 Italia, Audi RS6 Sportmile i Bentley Continental.

16.09.2015
17:15
uber
REKLAMA
REKLAMA

Funkcjonująca na naszym rynku od roku usługa będąca konkurencją dla taksówek ma dla swoich użytkowników niespodziankę z okazji rocznicy działalności w kraju. Już za dwa dni, czyli w piątek 18-go września startuje akcja UberDRIVE.

Samochody premium w Uberze

Do trzech miast w Polsce, gdzie Uber jest już dostępny - Warszawy, Krakowa i Trójmiasta - zawitają niecodzienne samochody. Użytkownicy będą mogli zamówić takie auto w aplikacji, tak jak zamawiają teraz zwykłe kursy.

uber1.jpg

Dostarczeniem aut zajął się międzynarodowy i interdyscyplinarny Team Betsafe do którego należy Artur Boruc, John Olson, DeadMau5 i Tony Hawk. Drużyna znana jest z podziwianych na całym świecie od 15-tu lat rajdów samochodowych Gumball 3000.

Pełna lista samochodów

  • Audi RS6 Sportmile - samochód napędza silnik o mocy 1000 KM +, dzięki któremu osiąga on prędkość 100km/h w 2,8 sekundy;
  • Ferrari 458 Italia - prędkość 100 km/h w 3,5 sekundy, wskazówka na liczniku Ferrari 458 Italia pokaże maksymalnie 340 km/h;
  • Bentley Continental GT - pozwala on rozpędzić się do setki w 4,8 sekundy i potrafi osiągnąć prędkość 318 km/h;
  • Ford Mustang GT 5.0 - samochód-legenda, dzięki silnikowi o pojemności 5 litrów rozpędza się do setki w 4,8 sekundy;
  • NISSAN GT-R Black Edition - 600 KM pod maską, samochód rozpędza się do setki w zaledwie 2,7 sekundy.
  • Porsche Cayenne GTS LIFT - wykonany z niemiecką precyzją SUV, silnik o mocy 440 KM rozpędza auto do 100 km/h w 5,1 sekundy.

Wymienionymi samochodami będzie można przjechać się od 13:00 do 22:00 w piątek. Kursy będą trwały około 15 minut, aby wszyscy chętni zdążyli się załapać.

Przejażdżka, w przeciwieństwie do normalnego kursu, będzie całkowicie bezpłatna.

Uber chce tą akcją podziękować dotychczasowym klientom, a jednocześnie ma nadzieję zainteresować osoby dotychczas niekorzystające z aplikacji. Nowi użytkownicy mogą wpisać w aplikacji kod UBERDRIVEPL dający 40 zł na zwykły kurs.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA