REKLAMA

Tak działa Samsung Gear S2

Nowy Samsung Gear S2 budzi wielkie zainteresowanie nie tylko ze względu na swój wygląd, ale także poprzez zastosowanie niecodziennego interfejsu. Zobacz, jak obsługuje się Tizena w odsłonie Circular UX.

04.09.2015 13.30
Tak działa Samsung Gear S2
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejszego dnia na targach IFA 2015 miałem okazję przyjrzeć się dłużej zegarkowi Gear S2. Wczoraj, przy pierwszym kontakcie, zegarek wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, szczególnie w wersji Classic, która naprawdę może się podobać. Dziś postanowiłem sprawdzić, czy za ładnym wyglądem idzie też funkcjonalność.

Interfejs w istocie jest banalny w obsłudze, dzięki temu, że jest intuicyjny. Zegarek ma dwa przyciski (wstecz i home) oraz obrotową koronę, która służy do nawigacji i przewijania ekranów oraz list. Te same czynności możemy wykonać na dotykowym ekranie, jednak korona sprawdza się znacznie lepiej. Przełożenie fizycznego ruchu obrotowego na zmiany w interfejsie jest wykonane bardzo zgrabnie i jest po prostu wygodne.

Wraz z Łukaszem Kotkowskim przygotowaliśmy materiał, na którym pokazujemy, jak poruszać się po menu Samsunga Gear S2. Zapraszam do obejrzenia filmu.

Współpraca: Łukasz Kotkowski.

Sprawdź również:

REKLAMA

Śledź relację i bądź na bieżąco: IFA 2015 w Berlinie – live blog Spider’s Web

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA