REKLAMA

Konferencja Apple: premiera nowych iPhone’ów - live blog Spider’s Web

To już dzisiaj! O godzinie 19:00 (czasu polskiego) Apple zaprezentuje nowe produkty. Zapewne poznamy iPhone’a 6s oraz większego iPhone’a 6s Plus. Co jeszcze pokaże Apple?

09.09.2015 16.24
apple
REKLAMA
REKLAMA

Na ten dzień czekają nie tylko fani Apple. Czekają też wszyscy miłośnicy nowych technologii i rozwiązań mobilnych. I choć nowe iPhone’y będą miały w nazwie literkę “s”, która symbolizuje stosunkowo niewielkie zmiany, to i tak wszystkie oczy technologicznego świata będą dzisiaj zwrócone w stronę San Francisco.

Konferencja Apple - start o 19:00

Jeśli plotki się potwierdzą, to obok nowych iPhone’ów Apple zaprezentuje również większego iPada oraz odświeżoną wersję Apple TV.

O godzinie 19:00 wystartuje live blog Spider’s Web, a zaraz po nim będą pojawiały się newsy, felietony i analizy dotyczące wszystkich produktów zaprezentowanych przez Apple.

Dzisiejszy live będzie wyjątkowy, bo po raz pierwszy od niepamiętnych czasów stream wideo będzie oficjalnie dostępny również dla użytkowników komputerów z systemem Windows. Dotychczas było to możliwe tylko poprzez programy pokroju VLC, ale dzięki temu, że Windows 10 obsługuje natywnie technologię HLS wykorzystywaną przez Apple przy live streamach, posiadacze najnowszego Windowsa obejrzą prezentację w przeglądarce Edge.

Oglądaj tutaj, ale komentuj i czytaj na Spider’s Web!

Podsumowanie konferencji Apple

Skończyła się już konferencja Apple. Sprawdź wszystkie nasze publikacje dotyczące nowości, które zaprezentowano dzisiaj w San Francisco:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA