REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. RTV
  3. Technologie
  4. Tech

Po czarnej serii zamknięć w końcu dobra wiadomość - darmowe filmy od Plusa

Dobra wiadomość dla klientów sieci Plus. Operator wraz z serwisem Ipla przygotował specjalną strefę JA+ Moje Filmy, w której klienci Plusa mogą zupełnie za darmo oglądać filmy.

Po czarnej serii zamknięć w końcu dobra wiadomość – darmowe filmy od Plusa
REKLAMA
REKLAMA

Polscy kinomani oglądający filmy i seriale online w ostatnim czasie nie mają łatwego życia. W ostatnich tygodniach zniknęło całe mnóstwo serwisów (m.in. eKino.tv, iiTV.info, Seansik TV) udostępniających wideo w sieci. W związku z tym wiele osób czeka na oficjalny start Netflixa w Polsce. Niedawno w tym serwisie pojawiły się po raz pierwszy polskie napisy, co można odczytywać jako preludium do otwarcia usługi na nasz kraj, choć nie doczekaliśmy się żadnego oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Dlatego właśnie każda inicjatywa, która choć trochę ułatwia klientom wygodny dostęp do legalnej kultury, jest na wagę złota.

JA+ Moje Filmy

Jeśli jesteś klientem sieci Plus, sprawdź serwis Ipla, bo czeka tam na ciebie prezent w postaci dziesięciu filmów, które możesz obejrzeć za darmo. Na Ipla.tv pojawiła się specjalna sekcja JA+ Moje Filmy. W jej obrębie darmowy dostęp do filmów otrzymają osoby, które w sieci Plus mają umowę na abonament bądź korzystają z planów Simplus, Sami Swoi, Plus Na Kartę, MixPlus, Plus Mix i Mix.

japlus

Obecnie w ofercie JA + Moje Filmy dostępnych jest 10 filmów. Są to produkcje dość nowe, powstałe w latach 2012-2014. Znajdziemy tu trzy głośne, polskie produkcje, które warto nadrobić, jeśli wcześniej się ich nie widziało. Są to „Pod Mocnym Aniołem”, „Jesteś Bogiem” i „Układ zamknięty”. Siedem kolejnych filmów to „Polowanie”, „Hipnotyzer”, „Idealne matki”, „Pokochaj mnie na nowo”, „Zagłodzeni”, „Zalajkowany na śmierć” i „Tacierzyński”.

Aby obejrzeć filmy trzeba zarejestrować się na Ipla.tv i powiązać konto w serwisie z numerem w sieci Plus. Jeżeli już wcześniej zarejestrowałeś się w Ipli korzystając z numeru w Plusie, również dostaniesz darmowy dostęp do sekcji JA + Moje Filmy.

Filmy można oglądać zarówno na ekranie komputera jak i smartfona. Materiały są dostępne do obejrzenia do 30 czerwca.

Promocja dobra, ale..

Warto prześledzić jak wyglądała podobna współpraca między T-Mobile a serwisem Player.pl. Klienci „różowego” operatora, którzy korzystają z taryfy JUMP! lub z Blueconnect, mogą za darmo oglądać 3 kanały live TVN24 BiŚ, TVN Turbo i TVN Styl oraz pierwsze odcinki wybranych seriali. Opcje dające dostęp do bajek, filmów i pełnych sezonów seriali są płatne.

REKLAMA

Plus wybrał więc inną strategię, gdzie zamiast programów na żywo zaoferował filmy. Jednych ucieszy to bardziej, innych mniej, ale jak mówi przysłowie – „darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda”. Szkoda tylko, że Plus nie zdecydował się udostępnić darmowego pakietu danych na filmy udostępnione w promocji, szczególnie że jest możliwość obejrzenia ich na urządzeniach mobilnych. Niestety trzeba to robić w obrębie sieci Wi-Fi, bo w innym przypadku obowiązuje standardowa opłata za transfer danych.

* Zdjęcie w nagłówku: Shutterstock.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA