REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Ceadmil wędrowcze! Rozpoczynamy tydzień z Wiedźminem na Spider’s Web

Natura zna przypadki, w których łowca zamienia się w ofiarę. Role ulegają odwróceniu, na skutek niesamowitych wydarzeń i okoliczności. „Niesamowity” to w tym przypadku wyraz – klucz. Trudno inaczej nazwać trzeciego Wiedźmina, najlepszą polską grę w historii. Geralt z tropiciela potworów przemienił się w zwierzynę, na którą od dzisiaj zaczynają polować gracze z Polski i całego świata. Aby umilić wam łowy, rozpoczynamy na Spider’s Web tydzień z Wiedźminem. Czego możecie się spodziewać?

18.05.2015
9:00
Rozpoczynamy tydzień z Wiedźminem na Spider’s Web!
REKLAMA

Przez siedem kolejnych dni Spider’s Web zamieni się w potężną twierdzę warowną, do której mogą zaglądać wszyscy tropiciele potworów.

REKLAMA

To właśnie tutaj odpoczniecie od polowania na ogromne bazyliszki, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Pochwalicie się bitewnymi ranami odniesionymi w czasie nocnej premiery, walcząc o pudełka z Białym Wilkiem. Ponarzekacie na propagandowe zdjęcia z piękną grafiką, zapewne rozsiewane w złych intencjach przez agentów cesarza Nilfgardu, co by skłócić ze sobą graczy. Podsumowując – będzie to idealne miejsce dla wszystkich wiedźminów, którzy zechcą na moment odpocząć od kolejnych walk, zleceń i chędożenia.

Przygotowaliśmy wiele ciekawych artykułów, którymi będziemy się dzielić w każdy kolejny dzień tygodnia.

Co najbardziej nie przypadło mi do gustu w trzecim Wiedźminie? Za co grę pokochał Piotr Grabiec? Jak zdaniem Dawida „Kosy” Kosińskiego prezentuje się grafika w komputerowej wersji tytułu? Czy jest sens grać w Dziki Gon na konsolach? Czym różni się południca od północnicy i która wersja językowa jest lepsza – polska czy angielska? Na te i znacznie więcej pytań będziemy odpowiadać wam przez kolejne dni, regularnie publikując nowe teksty.

Materiały wideo, debaty, materiały tekstowe, a nawet coś ekstra – wszystko to będzie czekało na Spider’s Web w tych krótkich przerwach pomiędzy maratonami kolejnych misji i zadań, jakie sobie zafundujecie. Bądźcie z nami. Co równie ważne, koniecznie dajcie szansę Dzikiemu Gonowi. To niesamowita gra i obowiązkowa produkcja dla wszystkich fanów cRPG. Tak dobrej gry stworzonej w Polsce jeszcze nie było.

No to ruszamy z tygodniem z Wiedźminem na Spider’s Web!

Wiedźmin 3: Dziki Gon – recenzja wideo

Do tej pory w cyklu "Tydzień z Wiedźminem" ukazały się następujące materiały:

Czytaj również: 

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA