Tydzień z Wiedźminem: AMA - Przeszliśmy Wiedźmina 3: Dziki Gon. Pytajcie o co chcecie
W ramach tygodnia z Wiedźminem na Spider's Web pojawiła się już obszerna recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i opublikowaliśmy też recenzję w formie wideo. Teraz startuje AMA (Ask Me Anything - z j. ang. Zapytaj Mnie O cokolwiek), w którym będziemy odpowiadać na Wasze pytania związane z grą. Przeszliśmy Wiedźmina 3: Dziki Gon w 100 proc.(!) - wiemy już wszystko i odpowiemy na każde pytanie.
REKLAMA
