Tech  / News

Rozdajemy zaproszenia do Google Inbox - mamy ich całkiem sporo. Chcesz jedno?

585 interakcji
dołącz do dyskusji

Google dał nam trochę zaproszeń do Inbox by Gmail. Chcemy się podzielić.

Jak co tydzień Google przyznał użytkownikom usługi Inbox zaproszenia, które mogą przekazać swoim znajomym. My chcemy się podzielić z wami, a zaproszeń mamy więcej niż zwykle. W poprzednich tygodniach Google dawał nam po trzy zaproszenia. Dzisiaj przydzielił ich pięć każdemu użytkownikowi Inboksa. Dzięki temu mamy ich ponad czterdzieści i obdarujemy większe grono Czytelników.

Zakładam też, że tak jak co tydzień do zabawy w rozdawanie zaproszeń włączą się inni Czytelnicy, którzy maja już Inboksa.

Chcesz zaproszenie? Napisz w komentarzu, dlaczego to właśnie ty powinieneś od nas otrzymać możliwość testowania Inboksa.

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami.

google inbox

Warunkiem koniecznym do przekazania zaproszenia jest podanie maila w Gmailu. Możesz to zrobić w formularzu Disqus (w polu email) lub w treści komentarza. Jeśli zdecydujesz się na tę drugą opcję, to radzę zamiast małpy wpisać coś innego – powinno to uchronić cię przed spamem. Przykład: zamiast twojadres@gmail.com wpisz twojadres[at]gmail.com.

Na zgłoszenia czekamy do jutra godz. 9:00 rano. Wtedy też wybierzemy zwycięzców i prześlemy zaproszenia.

Aktualizacja

Zaproszenia rozdane, zaraz je wyślemy. Dostęp do Inbox otrzymają: Wezmyr, Mateusz Górecki, wojtekboy,s0cLeVeR, Szymon, Wojtek, Damian eDameXxX Stępnik, Łukasz, Adam Bladziak, Heroes84, Radek, Paweł Żaq, Marek Rojek, Guest, matsza, maniek, Hellen, ExE, Sebastian Tymczyszyn, lukjanet, Rafał Nowakowski, kherman, Michał, lu, ricardo, dejna, Marcin D, Ptaq, Reetouw, wildner, Krystian, Tojek, woogie, bartek i Przemek.

Czytaj również:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst