REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Tego jeszcze nie grali - komputer All-In-One w ofercie operatora

Operatorzy próbują na wszelkie sposoby zachęcić klientów do podpisania umowy. Jedną z dróg, jaką obierają celem zdobycia nowych abonentów, jest sprzedaż szerokiej gamy urządzeń. Były już telewizory, kamery IP, a nawet drony. Tym razem T-Mobile, jako pierwszy operator w Polsce, proponuje komputer typu All-In-One. Ofertę przygotowano z myślą o powrocie do szkoły.

15.08.2014
20:29
Tego jeszcze nie grali – komputer All-In-One w ofercie operatora
REKLAMA
REKLAMA

Podpisując umowę z T-Mobile w zakresie usług internetu mobilnego będzie można wybrać komputer Lenovo C470 All-In-One. Dodatkowo, w tym samym zestawie, dołączony zostanie siedmiocalowy tablet Wi-Fi oraz router Wi-Fi.

Jak wyglądają ceny?

lenovo all in one w T-Mobile

Zestaw dostępny będzie już za 1 zł w abonamencie za 119,99 zł lub za 299 zł w abonamencie za 79,99 zł miesięcznie. W przypadku tańszego abonamentu przewidziano dodatkowy upust w wysokości 100 zł na zakup urządzeń dla klientów zamawiających za pośrednictwem sklepu internetowego. W ramach abonamentu dostępny będzie miesięczny limit 10 GB transferu danych.

Warto?

lenovo T-Mobile

Szczegóły dotyczące tabletu, który znajdzie się w zestawie, nie zostały jeszcze podane, ale podejrzewam, że będzie to jeden z budżetowych tabletów z Androidem. W końcu to tylko dodatek do komputera, który z kolei może pochwalić się całkiem przyzwoitą specyfikacją. Lenovo C470 All-In-One wyposażony jest w 21,5’’ ekran i w najgrubszym miejscu ma 50 mm. Dostępne są porty USB 2.0 i 3.0, a także czytnik płyt DVD. Komputer posiada 4 GB pamięci RAM i procesor Intel Core i3-4030U. Dane można zapisać na 1 TB dysku. Za taki komputer w sklepach należy zapłacić około 2 500 zł

Przygotowania do powrotu do szkoły czas zacząć

Powyższa oferta T-Mobile będzie jednym z elementów kampanii operatora, która skierowana jest do uczniów wracających po wakacjach do szkół. Praktycznie co roku w sierpniu prezentowane są ciekawe oferty Internetu mobilnego w zestawie z urządzeniem. W najbliższym czasie należy spodziewać się  również propozycji od pozostałych operatorów.

REKLAMA

Aby odnaleźć się wśród ogromu prezentowanych ofert i wybrać dla siebie lub dla swojego dziecka najlepszą opcję, warto śledzić wpisy z cyklu “Powrót do szkoły” na łamach Spider’s Web. Do tej pory pojawiły się teksty, w których Piotr Barycki doradza kiedy i jaki sprzęt kupić dziecku oraz Piotr Grabiec, który pomaga w wyborze najlepszego urządzenia dla studenta.

Zdjęcie pochodzi z serwisu Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA