1. SPIDER'S WEB
  2. Oprogramowanie
  3. Sprzęt
  4. Tech
  5. Technologie

Konferencja Apple WWDC 2014 - live blog Spider's Web

Konferencja Apple WWDC 2014 – live blog Spider’s Web
170 interakcji
dołącz do dyskusji

Już dzisiaj o godz. 19.00 czasu polskiego rozpocznie się najgorętsza konferencja tego roku. Mowa oczywiście o Apple WWDC 2014. Co producent z nadgryzionym jabłkiem pokaże nam tym razem?

Możliwości jest naprawdę sporo, ale w tym momencie możemy być pewni praktycznie dwóch rzeczy - nowych wersji systemów operacyjnych iOS oraz OS X. Ostatnim razem mobilne oprogramowanie przeszło bardzo radykalne zmiany, więc warto sprawdzić, co Apple przygotował tym razem. Jeśli zaś chodzi o sprawy czysto sprzętowe, to wszyscy liczą przede wszystkim na nowe, większe iPhone'y, inteligentny zegarek oraz nowe MacBooki z ekranem Retina. Kto wie, może Tim Cook zaprezentuje też telewizor z logiem nadgryzionego jabłka? Co rzeczywiście zostanie zaprezentowane? O tym dowiemy się już od godz. 19.00. Jesteśmy pewni, że Apple czymś zaskoczy.

Jeśli chcecie wiedzieć, czego oczekujemy po dzisiejszej konferencji, to zapraszamy do wcześniejszych wpisów na ten temat:

My oczywiście będziemy razem z wami oglądać konferencję WWDC 2014 i na bieżąco informować o wszystkich nowościach. Bądźcie z nami już od 19.00.