REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Znany lekarz to bogaty lekarz - polski startup inkasuje 9 mln zł

Serwis Znanylekarz.pl, który pod koniec 2012 roku zdobył dofinansowanie na poziomie 3 mln zł, doczekał się kolejnej, tym razem wielokrotnie większej inwestycji. Startup oferujący m.in. możliwość umawiania się na wizyty i oceniania lekarzy otrzymał dodatkowe 9 mln zł.

30.05.2014
14:31
Znany lekarz to bogaty lekarz – polski startup inkasuje 9 mln zł
REKLAMA
REKLAMA

Jak informuje Forbes, inwestycji w drugiej rundzie dokonały te same firmy, co poprzednio. Działania Point Nine Capital, RTAventures oraz Piton Capital były umotywowane m.in. doskonałymi wynikami serwisu na terenie Polski oraz udaną ekspansją na rynku takie jak Turcja, Czechy i Rosja.

Obecnie usługi grupy DocPlanner.com działają na 25 rynkach i obsługują miesięcznie ponad 4,6 mln osób zamawiających wizyty u 1,3 mln lekarzy. Wśród obsługiwanych krajów znajduje się m.in. Ukraina, Szwecja, Słowacja, Peru, Meksyk, Indie, Węgry, Francja, Niemcy, Włochy i Indonezja.

znanylekarz
REKLAMA

W Polsce lekarzy biorących udział w programie jest (według strony ZnanyLekarz.pl) prawie 130 000, a użytkownicy zdążyli już zostawić w serwisie setki tysięcy merytorycznych opinii pozwalających wybrać odpowiedniego specjalistę.

Celem DocPlanner.com jest zdominowanie rynku internetowego kontaktu pomiędzy pacjentami a lekarzami  i właśnie w tym mają pomóc środki z kolejnej rundy finansowania.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA