REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Wrocławski startup doceniany na całym świecie - najpierw oczarował Samsunga, a teraz zdobył pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie

Przed momentem dotarły do nas bardzo dobre wiadomości z Pekinu - Cooklet zdobył tam pierwszą nagrodę w kategorii Digital Cookbook w międzynarodowym konkursie dla wydawców treści kulinarnych Gourmand Awards.

21.05.2014
12:34
Wrocławski startup doceniany na całym świecie – najpierw oczarował Samsunga, a teraz zdobył pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie
REKLAMA
REKLAMA

W zeszłym tygodniu Piotr Barycki opublikował świetny materiał poświęcony aplikacji Cooklet. Przy okazji rozmawiał z z Grzegorzem Trubiłowiczem, pomysłodawcą i jednym z głównych autorów programu i serwisu Cooklet. Już wtedy na pytanie o to, którą z kolei była nagroda otrzymana od Samsunga, Trubiłowicz zażartował:

Z wolna tracimy rachubę. A tak zupełnie na poważnie – konkursy tego typu są świetnym otwarciem relacji z dużymi firmami. One potrzebują dobrych treści, szczególnie przy uruchamianiu nowych technologii czy urządzeń.

Cooklet 3

Teraz ekipie odpowiedzialnej za aplikację Cooklet jeszcze trudniej będzie zapanować nad liczbą nagród i wyróżnień zdobytych w konkursach. Dzisiaj w Pekinie odbyły się finały Gourmand Awards, w których polski startup pokonał m.in. projekty z Chin, Brazylii i Stanów Zjednoczonych.

Gourmand Awards to jedna z najważniejszych nagród w kulinarnym świecie. Od 1995 roku konkurs odbywa się równolegle z największymi na świecie targami książek kucharskich na świecie.

Zwycięstwo w konkursie Gourmand Awards w kategorii Best Digital Cookbook to dla nas bardzo cenne wyróżnienie - cieszymy się, że nasza inicjatywa, z którą wystartowaliśmy 4 lata temu zaczyna docierać do najdalszych zakątków świata. To ważna dla nas chwila nie tylko ze względu na prestiż i estymę, jaką cieszą się te nagrody wśród branży kulinarnej. Jest to także milowy krok w kierunku nawiązywania ściślejszej współpracy z wydawcami treści premium z całego świata – mówi Grzegorz Trubiłowicz, pomysłodawca i jeden z głównych autorów aplikacji i serwisu Cooklet.

Cooklet

Więcej o polskim startupie, który docenił świat przeczytacie w tekście "Smakowity sukces polskiej aplikacji – Cooklet kolonizuje Samsunga".

REKLAMA

Grzegorzowi Trubiłowiczowi i całej ekipie Cookleta gratulujemy!


//<![CDATA[ _gde_ldjidiotqt = new Image(1,1); _gde_ldjidiotqt.src='http://gde-default.hit.gemius.pl/_'+(new Date()).getTime()+'/redot.gif?id=zNubwrh.wC_pm6dgBDc2.5a1La.FeELrGeYMJ3hAxhf.O7/fastid=bseagwngyzmuytmuajmlvdsrvfnf/stparam=ldjidiotqt'; if (typeof(_gde_inscreen_dwell) == 'undefined') _gde_inscreen_dwell={}; _gde_inscreen_dwell['_gde_isndwl_ydqogvhios']='http://gde-default.hit.gemius.pl/_[TIMESTAMP]/redot.gif?id=zNubwrh.wC_pm6dgBDc2.5a1La.FeELrGeYMJ3hAxhf.O7/stparam=ydqogvhios'; document.write(''); document.write(''); //]]>

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA