Sprzęt  / News

Poznaliśmy polskie ceny Samsunga Galaxy S5, zegarka Gear oraz opaski Fit. Nie jest tanio!

251 interakcji
dołącz do dyskusji

Od prezentacji flagowego smartfonu firmy Samsung - Galaxy S5 - minął już ponad miesiąc. Przez ten czas zdążyliśmy poznać dokładną specyfikację urządzenia, jego możliwości i dodatkowe funkcje. Jedyną niewiadomą koreańskiego sprzętu była jego polska cena, którą dziś Samsung postanowił ujawnić. Przy okazji poznaliśmy też koszt nowych zegarków Samsunga.

Podczas spotkania prasowego w Samsung Brand Store w centrum handlowym Arkadia firma ujawniła blogerom i dziennikarzom wszystkie ceny. Za Samsunga Galaxy S5 zapłacimy 2999 zł. Tak jak się spodziewaliśmy, będzie to bardzo drogi telefon, porównywalny cenowo z Sony Xperią Z2, nowym HTC One M8 oraz iPhonem 5S.

gear fit

Zegarki Samsung Gear 2 oraz Gear Neo są sprzętami znacznie tańszymi, gdyż kosztują odpowiednio 1199 zł i 899 zł. Opaskę Gear Fit kupimy z kolei za 799 zł. Warto jednak pamiętać o tym, że nie są to pełnoprawne sprzęty, a jedynie dodatki do smartfonu Samsunga, więc zapewne będą się cieszyć znacznie mniejszym zainteresowaniem niż flagowy telefon koreańskiej firmy.

Dzisiaj rusza przedsprzedaż Samsunga Galaxy S5 w firmowych sklepach Samsunga. Dobra wiadomość taka, że kto zamówi S5 dostanie zegarek Gear 1 gratis.

Czytaj również:
1. Samsung Galaxy S 5 to przykład udanej ewolucji produktu
2. Samsung Galaxy S5 – pierwsze wrażenia Spider’s Web (wideo)
3. Samsung Galaxy Gear 2 – lepszy niż pierwsza wersja, ale w cieniu opaski Fit (wideo)
4. Niesamowita opaska Samsung Gear Fit – pierwsze wrażenia Spider’s Web (wideo)
5. Samsung Galaxy S5 i skanowanie odcisków? Niestety, tutaj nie udało się skopiować Apple

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst