REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Sukces Polaków! Projekt Intelclinic potrzebował niespełna 24 godzin na zebranie 100 tys. dolarów

No i stało się. Firma Intelclinic zaledwie wczoraj (3 grudnia) ruszyła ze zbiórką pieniędzy na Kickstarterze, a dzisiaj może już mówić o ogromnym sukcesie.

04.12.2013
16:33
NeuroOn
REKLAMA

Firmie, po kilku próbach, w końcu udało się wystartować z kampanią na Kickstarterze ze swoim produktem, czyli maską do snu polifazowego o nazwie NeuroOn. Jeśli nie wiecie co to oznacza, to odsyłam do mojego wczorajszego tekstu, gdzie starałem się wszystko wytłumaczyć.

REKLAMA

Polacy przez 40 dni chcieli uzbierać co najmniej 100 tys. dolarów. Jeśli nie udałoby się tego osiągnąć, to żadne pieniądze nie trafiłyby na ich konto. Tymczasem już o godzinie 13:00 dnia następnego, czyli po zaledwie 20 godzinach od startu zbiórki, na koniec pojawiło się już 78 tys. dolarów, a o 15:30 na Kickstarterze widniała już kwota 91 tys. dolarów. Już wtedy było pewne, że polskiej firmie wystarczą zaledwie 24 godziny, aby osiągnąć plan minimum. Okrągłe 100 tys. dolarów wybiło o godzinie 16:30 oznacza to, że firma Intelclinic potrzebowała niespełna 24 godzin, aby zbiórka zakończyła się sukcesem.

neuroon

Co więcej, wygląda na to, że Intelclinic nie tylko spokojnie uzbiera zakładane 100 tys. dolarów, ale znacząco przekroczy ten rezultat. Jest szansa na znacznie większy przelew na konto. Na co wtedy Polacy zamierzają wykorzystać dodatkowe pieniądze? Jesteśmy w kontakcie z Kamilem Adamczykiem, CEO polskiej firmy i niebawem przygotujemy kolejny materiał o masce NeuroOn i planach przyszłość Intelclinic.

REKLAMA

Jak widać "Polak potrafi" i to także poza granicami naszego kraju. Często spotykam się z przeświadczeniem, że Polska to kraj zaściankowy, zacofany, w którym bez znajomości nic nie da się osiągnąć. Tymczasem przykład Intelclinic udowadnia, że Polacy mogą odnieść międzynarodowy sukces, a NeuroOn jest własnie na dobrej do tego drodze.

Gratulujemy!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA