REKLAMA

Polacy znaleźli złote jajo całego cloud computingu i wracają z tarczą z Global Webit StartUp Challenge

Na początku września z dumą informowałem o dwóch polskich zespołach, które zakwalifikowały się do półfinału konkursu Global Webit StartUp Challenge. Teraz wracają z Istambułu, gdzie Oktawave pokonało 834 firm z całego świata.

07.11.2013 19.14
Polacy znaleźli złote jajo całego cloud computingu i wracają z tarczą z Global Webit StartUp Challenge
REKLAMA
REKLAMA

W konkursie wystartowało ponad osiemset firm z całego świata. Do półfinału przeszło 21 startupów w tym Oktawave i Intelclinic. Chłopaki, którzy wiecznie chodzą z głową w chmurach pokonali praktycznie wszystkich rywali i zajęli drugie miejsce. Ich pracę i dorobek świetnie podsumował jeden z członków jury.

O wrażenia i doświadczenia z Global Webit Startup Challenge 2013 zapytałem Dariusza Nawojczyka, Dyrektora Marketingu i PR-u w Oktawave.

oktawave

Mateusz Nowak, Spider's Web: Czym jest dla Was ta nagroda?

Dariusz Nawojczyk, Oktawave: Ta nagroda jest dla nas potwierdzeniem naszego przeczucia, że udało się nam zrobić coś wyjątkowego. Że nasza technologia może budzić podziw i zawalczyć o globalne rynki. Daje nam to jeszcze większą motywację do tego, by nadać temu procesowi właściwe tempo.

Mateusz Nowak, Spider's Web: Z czym wracacie z Webit Startup Challenge? Tylko z nagrodą, czy czymś więcej np. cennymi kontaktami?

REKLAMA

Dariusz Nawojczyk, Oktawave: Konkurs i cała konferencja Webit to nie tylko nagroda. To możliwość zanurzenia się w świecie największych funduszy inwestycyjnych i doświadczeń ludzi, do których nie mamy dostępu na co dzień. Takie doświadczenie - możliwość obejrzenia swojego pomysłu przez pryzmat oceny czołowych osób w branży nowych technologii - jest nie do przecenienia. Wyjeżdżamy jutro z Istambułu pełni nowych kontaktów i pomysłów na to, jak zrobić najlepszą usługę chmurową, której potrzebuje rynek.

Gratulujemy ekipie Oktawave!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA