Niezbędnik dla Windows Phone: cały bank w telefonie z aplikacją INGMobile

Lokowanie produktu

Opisywaliśmy niedawno aplikację mobilną do płacenia telefonem. A co jeśli chcemy mieć w smartfonie cały bank? Odpowiedź jest prosta. Należy zainstalować program INGMobile.

19.11.2013 21.47
Niezbędnik dla Windows Phone: cały bank w telefonie z aplikacją INGMobile

Aby zarządzać finansami z poziomu telefonu wystarczą proste aplikacje jak IKO czy Sprytny Bill. Co ważne, żeby korzystać z nich nie musimy mieć konta w konkretnym banku. Ale takie aplikacje nie zastąpią nam tego co oferuje prawdziwy bank internetowy.

Jeżeli chcemy mieć dostęp do wszystkich parametrów konta należy zainstalować program przygotowany przez nasz bank. Klienci ING Banku Śląskiego mogą korzystać z takiego oprogramowania. Jest nią aplikacja mobilna ING. Na łamach Spider’s Web opisywaliśmy już tabletową wersję tego programu. Teraz przyszła pora, aby przyjrzeć się bliżej aplikacji na Windows Phone.

ing mobile nokia lumia

Po uruchomieniu programu możemy przejść do jednego z trzech działów. Przeważnie naszym wyborem będzie strefa klienta lecz czasem mogą przydać się też zakładki z informacjami ING oraz danymi kontaktowymi. Aby zalogować się na konto musimy podać login. Następnym krokiem będzie utworzenie czterocyfrowego kodu pin. to za jego pomocą będziemy logować się do programu.

Gdy uzyskamy już dostęp do konta możemy sprawdzać salda kont, zarządzać oszczędnościami, kredytami i pożyczkami. Poza tym dostępne są funkcje przelewów. Możemy przelewać pieniądze pomiędzy własnymi kontami np. na konto oszczędnościowe lub wirtualną kartę płatniczą do transakcji internetowych. Możemy również zrealizować przelew wzorcowy, do definiowanego wcześniej odbiorcy lub inny dowolny.

ing mobile nokia lumia 2

Wygodną funkcją jest też możliwość doładowania telefonu komórkowego. Użytkownicy ofert na kartę na pewno to docenią. Wystarczy kilka kliknięć, aby przelać pieniądze z konta głównego i zasilić nim prepaida w telefonie.

Program zapewnia też dostęp do informacji o szczegółach ofert w ING Banku Śląskim oraz tablicę kursów walut, która jest systematycznie uaktualniana. Dzięki karcie kontaktowej łatwo zadzwonimy lub napiszemy do banku. Jest też szybki kontakt w sprawie zastrzeżenia zgubionej lub skradzionej karty. Jednak życzę Wam, żebyście nigdy nie musieli z tej funkcji korzystać.

Wpis przygotowany we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu