REKLAMA

Instagram oraz Vine zagoszczą już niebawem na Windows Phone

Podczas dzisiejszej konferencji Nokia World w Abu Dhabi Elop przekazał kilka ważnych informacji.

22.10.2013 08.00
Instagram oraz Vine zagoszczą już niebawem na Windows Phone
REKLAMA
REKLAMA

CEO Nokii prezentował nowe Ashe i Lumie. Poza hardwarem opowiadał również o oprogramowaniu w telefonach Nokia. Wtedy też zakomunikował całemu światu, że Windows Phone przestanie odstawać od konkurencji pod kątem dwóch najpopularniejszych aplikacji foto oraz wideo.

Chodzi oczywiście o programy Instagram oraz Vine, które do tej pory nie pojawiły się w Sklepie Windows Phone. W najbliższych tygodniach ma się to zmienić. Oba tytuły pojawią się na mobilnym systemie operacyjnym Microsoftu.

O Instagramie na urządzeniach z Windows Phone pisaliśmy wiele razy w kontekście zamienników oraz przeróżnych problemów, jakie dotykały użytkowników. Debiut Instagramu w Sklepie Windows Phone jest uwieńczeniem tej długiej drogi.

Nokia Camera

To koniec pewnej ery. Koniec udawania. Koniec używania zamienników.

REKLAMA

Na Windows Phone nie brakuje aplikacji. Są programy, które zwiększają produktywność, są apliakcje społecznościowe. Nie brakuje narzędzi biurowych, nawigacji i zaawansowanych programów fotograficznych.

Jednak brak Instagramu był tym, co w pierwszej kolejności wymieniali przeciwnicy ekosystemu. Wraz z debiutem tego kultowego już programu na urządzeniach z mobilnym Windowsem kończy się pewna era. Era, w której Windows Phone raczkował i cierpiał na brak aplikacji.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA