REKLAMA

Konferencja Nokia World w Abu Dhabi - live blog Spider's Web

Już dzisiaj Nokia pokaże światu nowe urządzenia. Jeśli plotki się potwierdzą to zobaczymy w sumie aż sześć sprzętów, w tym 6-calowy phablet Nokia Lumia 1520 oraz tablet z systemem operacyjnym Windows 8.

22.10.2013 06.08
Konferencja Nokia World w Abu Dhabi – live blog Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Co jeszcze możemy zobaczyć wśród tych sześciu urządzeń? W pewnym momencie pojawiły się pogłoski na temat nowego laptopa od fińskiego producenta. Nokia już kiedyś miała w swojej ofercie netbooka o nazwie Booklet i niestety o ile sam sprzęt był całkiem niezły to został on zabity ceną. Miejmy nadzieję, że dzisiaj Nokia nie popełni już tego błędu, a zaprezentowane podczas dzisiejszej konferencji Nokia World produkty będą mocne.

Jest spora szansa, że Nokia pokaże nowe telefony z serii Asha. Tańsze modele cały czas cieszą się sporą popularnością i są dla Nokii sporym źródłem dochodów, więc nie ma powodów, żeby z nich rezygnować.

REKLAMA

Konferencja zaczyna się o 9.00. Bądźcie z nami!

Wideo na żywo znajdziecie tutaj. Na konferencji Nokia World w Abu Dhabi jest już Przemek Pająk. W Polsce czuwają razem ze mną Dawid i Mateusz. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania na Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA