REKLAMA

Premiera smartfona LG G2 - live blog Spider's Web

Już dzisiaj o godzinie 17:00 LG zaprezentuje światu swojego nowego smartfona. Model G2 - bo tak się będzie nazywał - ma bardzo ważną misję do wykonania. Musi podtrzymać sprzedaż urządzeń mobilnych LG na poziomie, który ustanowił Nexus 4.

07.08.2013 15.00
Premiera smartfona LG G2 – live blog Spider’s Web
REKLAMA

Nie owijając w bawełnę powiem, że nigdy nie traktowałem poważnie ruchów LG na rynku mobilnych. Uważałem, że miejsce tej firmy jest w mojej łazience lub kuchni, ale na pewno nie w kieszeni. Jednak Nexus 4 pokazał, że dla chcącego nic trudnego. Smartfon ten podpił serca, portfele i kieszenie klientów z całego świata. Dobry stosunek ceny do specyfikacji, wysokiej klasy materiały i zawsze świeży system Android okazały się być przepisem na sukces.

REKLAMA

Poprzeczka została ustawiona wysoko

Wierzę, a w zasadzie to chciałbym wierzyć, że wyprodukowanie flagowego smartfona Google było dla LG ważną lekcją. Lekcją, po której producent odrobił zadanie domowe i doszedł do własnych wniosków. LG powinno już wiedzieć, że gwarancja szybkiej aktualizacji oprogramowania jest tym, na co czeka spore grono klientów. LG musi wiedzieć, że klienci ci raz już im zaufali i jest szansa, że zrobią to ponownie. Nie można ich jednak rozczarować i zawieść oczekiwań.

I mam właśnie nadzieję, że taki będzie smartfon G2. Bezkompromisowy, bez zastrzeżeń, charakteryzujący się mocną specyfikacją techniczną oraz z głową dobraną ceną. Tego życzę sobie i Wam. Bo LG to obecnie duży i liczący się sprzedawca smartfonów od, którego można już wymagać pewnych rzeczy. W końcu trzecie miejsce zobowiązuje. Teraz LG musi celować wyżej. Przed nim są już tylko Apple i Samsung. Koreańska firma nie może pozwolić na to, aby inny producent ją wyprzedził.

LG zapowiada, że smartfon G2 będzie z półki premium więc widać, że celuje w wyższy segment oraz bardziej wymagających klientów. To dobrze, że producent doszedł do wniosku, że liczy się jakość, a nie ilość. Liczę na dobre wykonanie i błagam o szybkie aktualizacje Androida. Pokażcie do jasnej cholery, że jesteście w stanie ogarnąć ten temat. Pokażcie HTC jak to się robi. Proszę.

Live blog - start 17:00

REKLAMA

Tymczasem zapraszam wszystkich Czytelników Spider's Web na nasz live blog. O godzinie 17:00 wystartujemy. Zapraszam do wspólnego oglądania i komentowania. Bądźcie z nami!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA