REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Telewizja Osobista rozwija skrzydła. Multiroom, nowe kanały, nowe aplikacje

Obecnie większość operatorów stawia na usługi łączone, firmy specjalizujące się dawniej w telekomunikacji dziś nie mają żadnych kompleksów na rynku płatnej telewizji. Świadczą o tym chociażby działania Netii, której Telewizja Osobista rozwija się w niezłym tempie. Teraz otrzyma także multiroom.

11.03.2013
13:26
Telewizja Osobista rozwija skrzydła. Multiroom, nowe kanały, nowe aplikacje
REKLAMA

Początkowa oferta telewizyjna Netii nie należała do udanych, była niezwykle uboga i ograniczona jeśli chodzi o zasięg. Teraz z wielu elementów Telewizji Osobistej można korzystać na łączach dawnej TP S.A. Sama oferta też jest rozwijana, praktycznie nie ma miesiąca, byśmy nie otrzymali informacji o dodaniu kolejnych kanałów lub aplikacji do Telewizji Osobistej.

REKLAMA
NETIA_PLAYER-08

Podstawowa oferta telewizyjna Netii zostanie powiększona o kanał AXN. W nowym pakiecie komfortowym kosztującym 39 złotych znajdzie się 6 nowych kanałów, niedostępnych w pakiecie praktycznym (34 zł). Będzie to Sundance Channel, AXN Crime, AXN Ci-Fi, AXN Spin, CBS Action oraz CBS Drama.

Kolejną nowością jest aplikacja Filmbox Live, o mobilnej wersji tej usługi niedawno pisaliśmy. Dzięki niej abonenci zyskują dostęp do średniej jakości serwisu VOD oraz 7 kanałów z paczki Filmbox i Kino Polska. Trochę szkoda, że kanały te dla osób subskrybujących najprawdopodobniej nie wejdą w skład standardowego EPG. W ten sposób robi się pewny bałagan. Użytkownik aby zyskać dostęp do dodatkowych kanałów musi wejść w aplikacje – które z założenia służą do oglądania czegoś innego, niż kanały nadawane linearnie.

Netia player aplikacja 6

Najciekawszą nowością w Telewizji Osobistej wydaje się być jednak oferta multiroom. Za 15 złotych miesięcznie abonenci będą mogli otrzymać drugiego Netia Playera z pakietem komfortowym. To dobre rozwiązanie dla posiadaczy dwóch telewizorów w domu oraz mocnej infrastruktury internetowej potrafiącej utrzymać dwa streamingi o dobrej jakości.

REKLAMA

Dodatkowo Netia dla nowych klientów Telewizji Osobistej przygotowała atrakcyjne, promocje na pakiety HBO i Premium+. Dzięki nim będzie można zapoznać się z ofertą kanałów premium, a przede wszystkim obniżyć koszty w pierwszych miesiącach usługi.

Widać, że Telewizja Osobista dla Netii nie jest tylko marnym dodatkiem do pakietów internetowych. Oferta wzbogacana jest systematycznie i Netia dziś może rywalizować o abonentów korzystających do tej pory z telewizji satelitarnej lub kablowej. Pozostaje czekać na kolejne nowości - plotki mówią o poważnych zmianach w interfejsie Netia Playera.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA