REKLAMA

Telewizja Osobista na święta z paczką kanałów Canal+

Telewizja Osobista to jedna z ciekawszych usług telewizyjnych na naszym rynku. Wszystko za sprawą możliwości, jakie oferuje dekoder. Netia Player nie grzeszy może jakością wykonania, jednak potrafi każdy telewizor przekształcić w całkiem zgrabną platformę Smart TV. Od pierwszego grudnia oferta firmy Netia będzie jeszcze ciekawsza ze względu na dostępność nowych kanałów w wysokiej rozdzielczości.

13.11.2012 12.30
Netia wzbogaca Telewizję Osobistą o kanały z grupy Canal+
REKLAMA

Ponad rok temu gdy debiutowała telewizyjna oferta Netii nie wróżyłem jej zbyt pomyślnej przyszłości. Na szczęście spółka cały czas poszerza możliwości swojego sprzętu, powiększa ofertę programową i co najważniejsze rozwija infrastrukturę. Główna część Telewizji Osobistej, w tym podstawowe kanały, są dostępne dla wszystkich, do których dociera Netia, także po standardowych łączach TP SA o prędkości 2 czy 6 Mb/s.

REKLAMA

Grudniowe nowości przeznaczone są jednak dla tych, którzy posiadają szybie łącza. Do oferty Telewizji Osobistej dołączona zostanie paczka kanałów Canal+ w jakości HD. Będą to zarówno kanały premium takie jak Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport itd., jak i kanały tematyczne należące do Canal+, czyli Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+ czy TeleTOON+. Wszystkie dwanaście kanałów w jakości HD będzie dostępnych w ramach jednego dodatkowego pakietu.

REKLAMA

Poszerzenie oferty Telewizji Osobistej sprawia, że Netia z powodzeniem będzie mogła rywalizować z operatorami telewizji kablowej. Jeszcze do niedawna to kablówki podcinały na osiedlach skrzydła Telekomunikacji Polskiej, Netii oraz innym operatorom telefonicznym oferując swoje połączone usługi. Teraz Orange i Netia nieustannie starają się walczyć o klientów z pakietami telewizyjnymi. Nie robiłem żadnych statystyk, jednak jednymi z najczęściej pojawiających się w telewizji spotów reklamowych są kreacje Telewizji Osobistej oraz FunPackHD.

Telewizja Osobista z ponad 120 kanałami jest już całkiem atrakcyjną ofertą. Niemniej jednak prawdziwa walka o widzów rozpocznie się w przyszłym roku, kiedy dojdzie do fuzji platform satelitarnych. To połączenie z całą pewnością odbije się na całej branży, gdzie konkurencja będzie starała się przygarnąć do siebie jak najwięcej osób niezadowolonych ze zmian. Ciekawe jak wtedy będzie wyglądała na ich tle oferta Telewizji Osobistej od Netii.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA