REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Foto - nowy cykl tematyczny na Spider's Web

Już od kilkunastu dni pojawiają się na Spider's Web teksty w tematyce foto, jednak wstrzymywałem się przed oficjalnym ogłoszeniem cyklu, gdyż chciałem najpierw poznać Wasza naturalną reakcję na nie. Przekroczyła ona moje najśmielsze oczekiwania, więc dziś oficjalnie inauguruję nowy zakres tematyczny na SW. Poznajcie oficjalnie dwóch autorów, którzy prowadzić będą nasz cykl.

27.01.2013
11:44
Foto – nowy cykl tematyczny na Spider’s Web
REKLAMA

Tematyka foto jest nieco podobna do tematyki gamingowej - jest spora grupa osób, czytelników, którym wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy w tematyce i wszelkie próby pisania na te tematy kwitowane są czystej krwi hejtem ;) Tym bardziej jestem zbudowany faktem naprawdę ciepłego przyjęcia naszych tekstów na tematy foto. Należą się Wam szczegółowe informacje w jaki sposób będziemy ten cykl prowadzić.

REKLAMA

Tomka Wawrzyczka już zapewne kojarzycie z tekstów na Spider's Web.

Tomasz Wawrzyczek (kopia)

Tomek prowadzi kapitalny cykl "Młody Technik", w którym opisuje archiwalne numery tego świetnego periodyka dla fanów technologii jednocześnie opisując ze swojej perspektywy świat minionych dekad. Tomek pisze także teksty nt. foto. Jego teksty z tej tematyki z założenia mają być nieco life-style'owe - Tomek pisze i będzie pisał nt. kamieni milowych fotografii, trochę w ujęciu historycznym i ogólnym. Przedstawi największych fotografów w historii oraz przybliży przełomowe aparaty fotograficzne.

Przykład takiego wpisu można znaleźć m.in. tutaj:

Marcin Połowianiuk to z kolei nowa postać na Spider's Web

choć warto zauważyć, że opublikował już u nas dwa świetnie przyjęte teksty:

Marcina teksty będą się pojawiać dwa razy w tygodniu: w środy i w soboty. Cykl środowy poświęcony będzie aparatom w kontekście sprzętowym.

Będę tu opisywał nowe technologie i trendy, które w ostatnim czasie pojawiły się w sprzęcie foto. Znajdziecie tu opis kluczowych systemów, jakie znajdują się we wnętrzu nowoczesnego aparatu. Dowiecie się także z czego wynikają różnice w wielkości aparatów, ich cenie i możliwościach. Postaram się także podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze aparatu i do jakiej funkcji warto dopłacić.

- tłumaczy Marcin.

Z kolei cykl sobotni będzie oparty na tutorialach fotograficznych skierowanych do pasjonatów fotografii będących na początku swojej foto-przygody.

Opisuję tu zagadnienia i zależności, jakie rządzą fotografią oraz podpowiadam jak zrobić lepsze zdjęcia - nie tylko lustrzanką, ale także smartfonem.

- obiecuje Marcin.

REKLAMA

Mam nadzieję, że Wasze reakcje na nasze teksty w cyklu się nie zmienią. Ze swojej strony, w imieniu obu panów: Tomka i Marcina, obiecujemy, że dołożymy starań, aby nie dawać Wam powodu do ich zmiany.

P.S. To nie koniec dobrych wiadomości od Spider's Web. Stay tuned.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA