REKLAMA

Blog Forum Spider’s Web – trzecim Blogerem Miesiąca zostaje...

To już trzy miesiące od uruchomienia naszego projektu Blog Forum, czyli nadszedł czas na ogłoszenie trzeciego zwycięzcy. Wygrywa on smartfon ufunowany przez Nokię - Nokia Lumia 800. Tym razem wybór blogowego wygranego padł na... Brunona Bierżeniuka!

04.10.2012 17.40
Blog Forum Spider’s Web – trzecim Blogerem Miesiąca zostaje…
REKLAMA

Nie mamy jednego klucza, według którego wybieramy wygranych, i to jest cała magia oraz największa zaleta Blog Forum. Na Blog Forum swoje miejsce może znaleźć każdy, kto ma coś do powiedzenia na tematy technologiczne i okołotechnologiczne. Tym razem wygrał Brunon - kilka słów o tym, dlaczego.

REKLAMA

Brunon nie napisał wielu tekstów, jednak jego przemyślenia skłoniły do dyskusji i rzuciły nowy punkt widzenia na pewne sprawy - na szczególne wyróżnienie naszym zdaniem zasługują teksty “Zrozumieć piękno mechanizmu” i “Proszę mi to ładnie pokazać”. Brunon pisze świetnie zarówno pod względem językowym, jak i metrytorycznym.

Wszystkie teksty Brunona znaleźć można tutaj.

REKLAMA

Brunonowi gratulujemy wygranej i prosimy o kontakt pod tym adresem.

Za miesiąc prawdopodobnie wybierzemy kogoś, kto w jeszcze inny sposób zaskoczy nas - może pod względem merytorycznym, może tematycznym, może jeszcze jakimś innym. Każdy ma szasne na wygranie smartfona Nokia Lumia 800!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA