Już o 20:00 Samsung pokaże Galaxy S3. Do tego czasu zabawmy się w zgadywankę!
O 20:00 polskiego czasu na konferencji w Londynie, Samsung zaprezentuje nowe urządzenie z linii Galaxy - to wiemy na pewno, bo to koreański producent ogłosił oficjalnie kilka tygodni temu. Na 99,9% będzie to nowa wersja hitowej linii smartfonów Galaxy S, która od około roku jest flagowym przedstawicielem produktów z systemem Google Android. Z ramienia Spider's Web na konferencji w Londynie obecna będzie Ewa Lalik, która krótko po 20:00 powinna się z nami podzielić pierwszymi wrażeniami z obcowania z nowym hitem Samsunga. Tymczasem do tego czasu zabawmy się w zgadywankę.

REKLAMA
