Już wiadomo - Samsung Galaxy SIII zostanie zaprezentowany 3 maja
Nie 22 maja, lecz 3 maja - to właśnie wtedy w Londynie Samsung zaprezentuje najnowszą, trzecią już wersję flagowego modelu Galaxy S. Wiemy to stąd, że holenderski serwis Tweakers.net już dostał zaproszenie na konferencję.
REKLAMA
