REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Już wiadomo - Samsung Galaxy SIII zostanie zaprezentowany 3 maja

16.04.2012
9:22
REKLAMA
REKLAMA

Nie 22 maja, lecz 3 maja – to właśnie wtedy w Londynie Samsung zaprezentuje najnowszą, trzecią już wersję flagowego modelu Galaxy S. Wiemy to stąd, że holenderski serwis Tweakers.net już dostał zaproszenie na konferencję.

O tym dlaczego ta premiera jest niezwykle istotna pisaliśmy na łamach Spider’s Web 19 marca:

Samsungowi udało się spowodować, że dziś wielu bezpośrednio przeciwstawia oba produkty – nowego Galaxy S z nowym iPhone’em. Jeśli wyjdziemy poza media amerykańskie na wskroś zakochane w iPhonie, to zobaczymy, że o Galaxy SII, jak i o jego następcy pisze się i spekuluje co najmniej równie intensywnie jak o nowym iPhonie. Tegoroczna premiera Samsunga Galaxy SIII powinna jeszcze bardziej ugruntować linię Galaxy S jako głównego konkurenta iPhone’a na rynku supersmartfonów. Co więcej, od 2012 r. może to być swoisty wyścig dwóch koni. Już widać, że obie firmy nieprzypadkowo celują w podobne daty premier swoich urządzeń. Albo inaczej – antycypując wielce prawdopodobną czerwcową datę prezentacji iPhone’a 5, Samsung planuje premierę Galaxy SII na kilkanaście dni przed. Oczekiwania przed obiema debiutami są ogromne. Od tego, kto wyjdzie z nich na tarczy zależy w tym roku, jak i zapewne kolejnych, bardzo wiele.

Mam nadzieję, że i nam dane będzie uczestniczyć w tej premierze. Co jak co, ale na Samsunga Galaxy SIII czekamy co najmniej z taką samą atencją co na iPhone’a 5.

via Engadget

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA