Tech

Ewa Lalik na konferencji InfoShare 2011! Weźmie udział w panelu "Rozwój rynku mobilnego".

Niezwykle miło mi donieść, że blogerka Spider’s Web Ewa Lalik weźmie udział w panelu „Rozwój rynku mobilnego” podczas jednej z najważniejszych polskich konferencji na temat technologii w roku – InfoShare 2011, która właśnie rozpoczęła się w Gdańsku. Ewa będzie miała okazję dyskutować o rynku mobilnym wśród znamienitych specjalistów, m.in. Adama Hościło z Macoscope, Bartosza Leoszewskiego (FancyFon), czy naszego kolegi redakcyjnego Kamila Brzezińskiego występującego na konferencji z ramienia swojego pracodawcy, firmy Allegro. Dyskusję moderować będzie człowiek-instytucja Artur Kurasiński.

Panel dyskusyjny z udziałem Ewy odbędzie się jutro, tj. 13 maja 2011 r. w godzinach 16:30 – 17:15 na terenie Politechniki Gdańskiej. Wszystkich zainteresowanych uczestników InfoShare 2011 oraz oczywiście fanów Spider’s Web i Ewy (jestem przekonany, że takowi się znajdą w Gdańsku) zapraszamy najpierw do wysłuchania zapewne wiele interesującej debaty, a następnie do dyskusji z jej uczestnikami.

Zagadnienia, które poruszane będą podczas panelu „Rozwój rynku mobilnego” są następujące:

• Czy aplikacje i platformy są jedynym słusznym kierunkiem rozwoju rynku mobilnego? (pisaliśmy o tym m.in. tutaj)

• WP7 i Nokia – będzie super hit czy kit? (zastanawialiśmy się na ten temat m.in. tutaj)

• Penetracja rynku smartfonów w polsce – jest dobrze czy źle? (Ewa podejmowała ten temat m.in. tutaj)

• Czy polski developer może konkurować na światowym rynku? (zadawaliśmy podobne pytania m.in. tutaj)

• Android vs iOS – kto ma jakie atuty i czym może zaskoczyć rynek w tym roku? (a o tym, to Ewa napisała dziesiątki tekstów, m.in. ten)

• Geolokalizacja – czy wreszcie przyjmie się w Polsce? (o zagadnieniu pisaliśmy m.in. tutaj)

• Tablety – jak spowodować żeby w Polsce trafiły „pod strzechy”? (Ewa zastanawiała się na podobny temat m.in. tutaj)

InfoShare to jedno z największych i najciekawszych wydarzeń w Polsce. Co roku uznani eksperci dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniami z zakresu technologii IT, nowych mediów, marketingu, zarządzania projektami oraz organizacji i finansowania startupów. Dostęp do tych informacji jest otwarty dla wszystkich, ponieważ tradycyjnie udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Wymagana jest tylko rejestracja na stronie konferencji http://infoshare.pl.

Jeszcze słowo od organizatora: „W zeszłym roku podwoiliśmy liczbę uczestników konferencji. Wtedy wzięło w niej udział ponad 900 osób. To był olbrzymi sukces, który zdopingował nas do jeszcze większej pracy.”- tłumaczy Grzegorz Borowski – jeden z czterech pomysłodawców i organizatorów konferencji. „W tym roku postanowiliśmy uruchomić trzecią, warsztatową ścieżkę konferencji. Pierwszy dzień konferencji to jedna ogólna ścieżka, dzień drugi to trzy ścieżki: jedna poruszająca tematy technologiczne, druga skupiona na bardziej „miękkich” aspektach jak nowe media, startupy, komunikacja, a trzecia to wspomniana już ścieżka warsztatowa.”

Jeśli będziecie na InfoShare 2011 w Gdańsku, to nie zapomnijcie przybić piątki z Ewą Lalik.

Profil Ewy Lalik jako prelegentki na InfoShare 2011 tutaj.

Tak prezentuje się natomiast spot reklamowy tegorocznego wydania InfoShare 2011

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst