REKLAMA

Konkurs: wygraj od nas tablet z Androidem - MID706

04.10.2010 10.53
Konkurs: wygraj od nas tablet z Androidem – MID706
REKLAMA
REKLAMA

Tak jak zapowiadaliśmy, mamy do oddania tablet z Androidem – MID706. Co trzeba zrobić, żeby go wygrać? Przede wszystkim być fanem Spider’s Web na Facebooku tutaj. To tam i tylko tam zbierać będziemy zgłoszenia konkursowe.

Konkurs jest następujący: na wallu naszego Facebooka wrzucajcie nam linki do ciekawych blogów o tematyce technologicznej prowadzonych po polsku lub po angielsku. Ciekawych, ale jednocześnie takich, jakich jeszcze nie znamy (TechCrunch odpada?). Nieważne czy polecany przez Was blog istnieje od zawsze, czy od przedwczoraj. Jeśli odkryjecie fajne, ciekawe i autorskie źródło pisania o technologii, macie szansę na wygraną. Do linka dołączcie krótkie uzasadnienie (maksymalnie, jak na Twitterze, do 140 znaków; liczba znaków uzasadnienia oczywiście bez uwzględnienia samego linku). Całość: link oraz uzasadnienie będzie traktowane przez nas jako zgłoszenie do konkursu. Zgłoszenia możecie wrzucać jako oddzielne wpisy na wallu naszego Facebooka.

Na zgłoszenia macie czas do końca niedzieli, 10 października 2010 r. Potem, całkowicie subiektywnie, wybierzemy zwycięzcę. Uwaga! Możesz zgłosić tylko jednego bloga, więc zastanów się dobrze!

Wyniki konkursu ogłosimy na fanpage’u Spider’s Web na Facebooku oraz tutaj, na blogu Spider’s Web nie późnej niż 12 października o godzinie 23:59. Zwycięzcę poinformujemy na Facebooku oraz we wpisie na Spider’s Web z rozwiązaniem konkursu.

O co gracie? Jeśli nie wszyscy pamiętają, dostaliśmy na Allegro chiński tablet MID706 za 300 zł. Najpierw opisaliśmy ogólne wrażenia z jego wyglądu i szybkiego użytkowania. Później przeprowadziliśmy nieco bardziej szczegółową recenzję.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA