REKLAMA

Słynny robot kuchenny Lidla w kuszącej promocji. Zgarniesz go bez stania w kolejce

Robot kuchenny Lidla już niebawem będzie dostępny w świetnej cenie. To idealna okazja, aby nieco zaoszczędzić, decydując się na zakup tego popularnego urządzenia.

04.06.2024 15.22
Monsieur Cuisine Smart
REKLAMA

Przeglądając gazetki Lidla, natrafiłem na tzw. perełkę, czyli nadchodzącą przecenę popularnego wielofunkcyjnego termorobota Lidla, która wystartuje już w następnym tygodniu. Sprzęt z dopiskiem Smart (w ofercie dostępna jest też wersja z dopiskiem Connect, charakteryzująca się nieco mniej zaawansowaną specyfikacją) będzie 700 zł tańszy. Co ciekawe, choć zazwyczaj zakup robota w niższej cenie był możliwy raczej wyłącznie w sklepach stacjonarnych, to teraz klienci będą mogli dokonać zakupu online.

REKLAMA

Robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart w świetnej promocji – 700 zł taniej

Promocja wystartuje już w następny poniedziałek 10 czerwca i potrwa przez 5 dni, do soboty 15 czerwca. Jednak spokojnie, nie będziecie musieli brać wolnego w pracy, aby móc polować na robota w najróżniejszych Lidlach.

Gazetka wręcz krzyczy, że sprzęt będzie dostępny również w sprzedaży online, więc bez problemu będziecie mogli zakupić urządzenie przez aplikację mobilną Lidla lub na stronie internetowej bezpośrednio w przeglądarce. Robota Monsieur Cuisine Smart kupicie aż 700 zł taniej – czyli za 1799 zł, gdzie standardowa cena to 2499 zł.

W tej kwocie niegdyś był dostępny mniej zaawansowany Monsieur Cuisine Connect. No dobra, ale czy warto zainteresować się popularnym robotem z Lidla? Patrząc na stosunek możliwości do ceny, werdykt jest jeden - jeszcze jak. W cenie 1800 zł otrzymujemy wielofunkcyjny sprzęt do kuchni.

Monsieur Cuisine Smart ma na pokładzie 8-calowy wyświetlacz dotykowy, który służy do sterowania najróżniejszymi funkcjami. Do dyspozycji mamy m.in. takie opcje jak: ważenie, gotowanie jaj, podgrzewanie wody, ugniatanie, gotowanie na parze, gotowanie ryżu, przypiekanie i wiele innych. W zestawie znajdziemy miskę do mieszania, wkład do gotowania, nasadki do ubijania, nasadkę do gotowania na parze, wkład z ostrzami, szpatułkę i pokrywkę z otworem do napełniania oraz miarką.

lidl

O tym sprzęcie nie można nie mówić w samych superlatywach, ponieważ już w domyślnej cenie 2500 zł jest świetnym kawałkiem elektroniki, a w promocyjnej kwocie Silvercrest MC Smart WiFi staje się jeszcze atrakcyjniejszą opcją. Jest dużo tańszy niż konkurencyjne propozycje – m.in. jego największy konkurent, czyli Thermomix kosztuje ponad 6000 zł. Zdecydowanie warto polować, jeśli mieliście na oku zakup robota kuchennego.

REKLAMA

Więcej o promocjach i zakupach online znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA