Zjesz hamburgera czy naleśniki nawet w środku nocy. Żabka Nano ma rozwiązanie na wieczorny głód

Lokowanie produktu: Żakba Nano

Marzysz o pysznym i ciepłym posiłku, ale nie masz czasu na gotowanie, a wszystkie sklepy zostały już zamknięte? Żaden problem - Żabka Nano wychodzi naprzeciw twoim potrzebom, oferując szeroki wybór dań gotowych, do podgrzania na miejscu oraz pyszną kawę z automatu. 

10.05.2024 08.42
Żabka Nano: lokalizacje mikrofalówek 24/7

Żabka Nano to idealne rozwiązanie dla zabieganych osób, które chcą zjeść coś ciepłego i sycącego bez względu na godzinę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od preferencji smakowych czy dietetycznych wymagań, czekają na ciebie produkty, które zaspokoją Twój głód.

Posiłek na ciepło 24/7 w Żabce Nano

Żabka Nano to nie tylko bezobsługowe zakupy, ale również szeroki wybór dań gotowych, które w wybranych lokalizacjach możesz podgrzać na miejscu w mikrofalówce. Także w tej kwestii nowe technologie odgrywają ważną rolę. Wystarczy bowiem zeskanować kod z odpowiednio oznaczonych produktów, a program na mikrofalówce zostanie dobrany automatycznie.

Z mikrofalówek w Nano możesz skorzystać w następujących lokalizacjach:

  • ul. Modlińska 129, Warszawa,
  • ul. Rokietnicka przy bud. 5D, Poznań,
  • przejście podziemne na dworcu PKP w Poznaniu,
  • ul. Warszawska 26, Katowice.

Jak skorzystać z mikrofalówki w Żabce Nano?

Oto krótki poradnik, jak przygotować jedzenie w mikrofalówce w Żabce Nano.

1. Wybierz danie

Przejdź do lodówki z gotowymi daniami i wybierz to, na które masz ochotę. Dostępny jest szeroki asortyment makaronów, dań mięsnych, wegetariańskich, wrapów i innych pysznych potraw.

2. Zeskanuj kod

Na opakowaniu każdego dania do podgrzania na miejscu znajdziesz specjalny kod. Zeskanuj go na czytniku przy mikrofalówce. Program podgrzewania zostanie dobrany automatycznie.

3. Otwórz opakowanie lub nakłuj je widelcem

W zależności od rodzaju dania, otwórz opakowanie zgodnie z instrukcją lub nakłuj je widelcem w kilku miejscach. 

4. Umieść danie w mikrofalówce

Otwórz drzwiczki i umieść danie w środku. Upewnij się, że opakowanie nie dotyka ścianek mikrofalówki.

5. Podgrzej

Naciśnij przycisk start i poczekaj, aż mikrofalówka podgrzeje danie. Czas podgrzewania może się różnić w zależności od rodzaju dania i potrzebnej mocy.

6. Wyjmij danie i ciesz się posiłkiem

Po zakończeniu podgrzewania ostrożnie wyjmij danie z mikrofalówki. W pobliżu mikrofalówki znajdziesz serwetki oraz ekologiczne sztućce, które możesz wziąć za darmo. Przed spożyciem upewnij się, że danie nie jest za gorące.

Pyszna kawa z automatu – idealny dodatek do ciepłego posiłku w Żabce Nano

Jako dodatek do ciepłego posiłku idealnie sprawdzi się aromatyczna kawa z automatu. W Żabce Nano znajdziesz szeroki wybór kaw czarnych i mlecznych oraz innych specjałów z kawomatu. 

A po hot-doga od robota udaj się na ul. Dobrą 54 w Warszawie

W Żabce Nano przy ul. Dobrej 54 na Powiślu możesz spróbować hot-doga przygotowanego przez robota Robbiego. To prawdziwa rewolucja w świecie fast foodu, która zapewnia niezapomniane wrażenia, również wizualne.

Przeczytaj więcej o nowościach w Żabce:

Jak działa robot Robbie?

Robot Robbie to inteligentne urządzenie, które precyzyjnie wykonuje każdy etap przygotowania hot-doga. Po złożeniu zamówienia i wybraniu ulubionych dodatków przez klienta, Robbie pobiera bułkę, podgrzewa kiełbasę, dozuje sos, a następnie zgrabnie składa hot-doga w całość.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Żabce Nano? Kliknij tutaj.

Lokowanie produktu: Żakba Nano
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu