Tak wejdziesz do Żabki Nano. O co chodzi w bezobsługowym sklepie?

Lokowanie produktu: Żabka Nano

Żabka Nano to kompaktowe sklepy otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, które oferują szeroki wybór produktów codziennego użytku, takich jak żywność, napoje, przekąski, artykuły higieniczne i wiele innych.

19.04.2024 08.30
Tak wejdziesz do Żabki Nano. O co chodzi w bezobsługowym sklepie?

Sklepy wyposażone są w systemy kamer i sztucznej inteligencji, które automatycznie śledzą ruch klientów oraz pobierają opłaty za wybrane produkty. Innymi słowy: dzięki najnowocześniejszym technologiom, Żabka Nano umożliwia klientom wejście, wzięcie tego, czego potrzebują, i wyjście bez konieczności czekania w kolejce czy korzystania z kasy.

Zaintrygowała cię, ale nie wiesz, jak tam zrobić zakupy? Bez obaw - to prostsze niż myślisz. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

Jak wejść do Żabki Nano?

Przed wejściem do Żabki Nano należy najpierw stanąć przed ogromnym ekranem

Na ekranie dotykowym przed sklepem wybierasz sposób płatności za zakupy, ponieważ w sklepie nie ma nikogo, kto zeskanuje twoją kartę czy zapyta o aplikację Żappka. Dokładniej masz dwie opcje wejścia do Żabki Nano: za pomocą karty płatniczej lub z aplikacją Żappka.

Wejście z kartą płatniczą:

 1. Przyłóż kartę płatniczą do terminala przy wejściu.
 2. Wpisz swój numer telefonu. Podajesz go tylko za pierwszym razem, aby otrzymywać SMS-owo rachunki za zakupy.
 3. Potwierdź numer telefonu, podając kod z SMS-a.
 4. Jeśli wszystko jest w porządku, drzwi do Żabki Nano otworzą się automatycznie.

Przy kolejnych wejściach wystarczy przyłożyć kartę, a sklep, pamiętając wpisany numer telefonu, sam otworzy drzwi. Nie musisz ponownie wpisywać numeru i go potwierdzać. Pamiętaj jednak, że wejście na kartę ogranicza Ci dostęp do ekskluzywnych promocji. Te - i jeszcze więcej - zdobędziesz wchodząc z aplikacją Żappka.

Wejście z aplikacją Żappka:

 1. Pobierz aplikację Żappka, jeśli jeszcze jej nie masz.
 2. Otwórz aplikację i przejdź do strefy Nano.
 3. Wygeneruj unikalny kod QR.
 4. Zeskanuj kod QR czytnikiem przy wejściu.

Przed pierwszym użyciem konieczne będzie dodanie karty płatniczej do Żappka Pay, bo w ten sposób zapłacisz za zakupy.

Przy wejściu do Żabki Nano sklep automatycznie pobierze z twojego konta 15 złotych. Nie martw się - jeśli nic nie kupisz, firma zwróci ci te pieniądze. Jeśli zrobisz zakupy, to w zależności od kwoty, sklep albo zwróci ci resztę, albo pobierze tylko różnicę.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji Żappka?

Aplikacja Żappka to klucz do świata ekskluzywnych ofert i korzyści, które sprawiają, że możesz sporo zaoszczędzić na zakupach. Ponadto, oprócz szybkich i wygodnych płatności Żappka Pay, aplikacja oferuje szereg dodatkowych funkcji, które uatrakcyjnią zakupy:

 • Możliwość wzięcia udziału w wyzwaniach i konkursach dostępnych tylko w aplikacji, w których nagrodami są darmowe produkty lub gadżety.
 • Bezpieczne przechowywanie paragonów - z łatwością odszukasz paragon z konkretnego dnia lub sklepu.
 • Zbieranie punktów - żappsów - za każde zakupy w Żabce Nano. Punkty możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody, takie jak bony rabatowe, darmowe produkty, a nawet zniżki na inne zakupy.
Robot Robbie w Żabce Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie

Aktualnie Żabki Nano można znaleźć w największych miastach w Polsce, a w Warszawie przy ulicy Dobrej 54 robot Robbie nawet przygotuje dla ciebie hot-doga.

Zakupy w Żabce Nano są szybkie, wygodne i bezpieczne. Pierwsze wejście do sklepu wymaga kilku kroków, ale przy każdym kolejnym proces jest już intuicyjny i niezauważalny. Dzięki aplikacji Żappka zyskujesz dodatkowe korzyści z zakupów - stają się one przyjemniejsze i bardziej opłacalne. Więcej o Żabce Nano przeczytasz tutaj!

Przeczytaj więcej o nowościach w Żabce:

Lokowanie produktu: Żabka Nano
Najnowsze
Zobacz komentarze