REKLAMA

Wypłać pieniądze i zaplanuj przelewy. Te aplikacje banków będą szwankować w weekend

W ten weekend aplikacje kilku większych banków mogą szwankować. Lepiej o tym wiedzieć, aby nie zepsuć sobie piątkowego lub sobotniego wieczoru.

17.05.2024 18.35
Wypłać pieniądze i zaplanuj przelewy. Te aplikacje banków będą szwankować w weekend
REKLAMA

Problemy będą związane z pracami technicznymi, które zostały zaplanowane na zaczynający się weekend. Nie powinny one jednak wpłynąć na wszystkich, tylko na "nocnych marków". Standardowo przerwy serwisowe będą realizowane wieczorami i nocami.

REKLAMA

Santander Bank Polska

Santander Bank Polska zaplanował prace techniczne, które zostaną przeprowadzone z piątku na sobotę 17/18 maja. Rozpoczną się już dziś o godzinie 21:00, natomiast największych utrudnień w dostępie do usług klienci doświadczą od godziny 23:00 do 7:00 w sobotę. W tym czasie nie będzie działać aplikacja mobilna, bankowość internetowa, przelewy natychmiastowe, płatność w sklepach online Przelewy24 i BLIK.

Z kolei w sobotę od godziny 0:00 do 4:30 nie będą dostępne też bankomaty i wpłatomaty. Warto jednak zaznaczyć, że karty na miejscu i w sklepach internetowych mają działać bez zarzutu. Pilne przelewy zaleca się wykonać wcześniej.

Bank Credit Agricole

Bank Credit Agricole ogłosił czasową przerwę w dostępie do usług w nocy z soboty na niedzielę 18/19 maja od godziny 23:00 do 9:00. W tym czasie nie będzie działać aplikacja mobilna, bankowość internetowa CA24 eBank, BLIK oraz przelewy online.

W komunikacie bank podaje, że nie będą również wysyłane SMS-y o wykonanej transakcji kartą, a wpłacona gotówka we wpłatomacie zostanie zaksięgowana po zakończeniu przerwy. Karty płatnicze mają działać normalnie, ale bank sugeruje, aby na wszelki wypadek wziąć ze sobą gotówkę.

Velo Bank

Velo Bank przeprowadzi prace w nocy z 18 na 19 maja (sobota/niedziela) w godzinach 23:50 – 8:00. Klienci w tych godzinach stracą dostęp do bankowości internetowej, mobilnej, BLIKa oraz opcji płatnością kartą online. Bez zmian jednak będzie można wypłacać, wpłacać gotówkę i realizować płatności kartą na miejscu – także z użyciem mobilnych portfeli typu Apple Pay i Google Pay.

PKO Bank Polski

Jeśli chodzi o PKO Bank Polski, to przerwa techniczna nie będzie miała większego wpływu na większość usług. Podczas prac technicznych zaplanowanych na niedzielę 19.05 w godz. 00:00 – 06:00 klienci nie skorzystają z serwisu internetowego iPKO oraz płatności w sklepach internetowych "płacę z iPKO". Poza tym wszystko ma działać bez zarzutów.

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski zaplanował bardzo krótką przerwę serwisową, która ma odbyć się w niedzielę 19 maja w godz. 8:30 – 9:40. Wówczas nie będzie można zlecić ani odebrać przelewu ekspresowego Blue Cash i kupić doładowań w Moim ING (do gier, multimediów, kart podarunkowych).

REKLAMA

Więcej podobnych tekstów znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA