WEG Conference 2024 za nami. Rozmawiali o przywództwie i sukcesie w biznesie

Patronat medialny

Zakończył się trzecia edycja WEG Conference 2024. W wydarzeniu uczestniczyło 157 gości, a warsztaty poprowadzili międzynarodowi eksperci, nie zabrakło też czołowych mówców z całego świata. W tegorocznej edycji skupiono się na przywództwie i silnych liderach. Spider's Web był patronem medialnym konferencji.

24.04.2024 14.47
PekaoBiznes24 to najlepsza bankowość online dla firm na rynku. Oto czym się wyróżnia

Wydarzenie zorganizowane przez Warsaw Equity Group odbyło się w ubiegły piątek, 19 kwietnia, w warszawskim wieżowcu Skyliner. Konferencja skupiła się przede wszystkim na temacie budowania sukcesu biznesowego. Wśród mówców, którzy prowadzili poszczególne panele, znalazły się uznane autorytety.

WEG Conference 2024 za nami

Jednym z prowadzących był Al Peasland, były szef działu innowacyjnych partnerstw w Williams F1 Racing, który podczas 15 lat pracy w świecie Formuły 1 mógł poszczycić się m.in. czterema tytułami mistrza świata konstruktorów dla Red Bull Racing. Al Peasland przedstawił swój punkt widzenia – wskazał istotę budowanie efektywnych zespołów, dążenia do obranego celu i doskonalenia, aby odnieść sukces biznesowy.

Bycie dobrym liderem to sztuka opowieści, jeśli chcesz przewodzić musisz umieć opowiadać.

Ludzie nie boją się zmian, ludzie boją się straty, więc jeśli chcesz ich przygotować na zmianę, opowiedz im co zyskają na transformacji.

- takimi przemyśleniami podzielił się Al Peasland, były szef działu innowacyjnych partnerstw w Williams F1 Racing.

Ważnym mówcą okazał się również Grant Gemmell, Dyrektor Zarządzający Facet5 Global, który pokazał, jak ważna jest osobowość lidera, styl przywództwa czy dostosowywanie sposobu myślenia w procesie tworzenia biznesu. Z kolei Linda Reese, CEO & Menaging Parnter Culture Leader, przybliżyła uczestnikom temat wpływu wzmacniania kultury organizacyjnej na jakość produktów i budowania poczucia przynależności w organizacji.

Cieszymy się, że reakcje uczestników konferencji potwierdzają, że udało nam się zrealizować cel, którym było przedstawienie różnych sposobów budowania sukcesu biznesowego, opartego na silnych liderach. Efektywne przywództwo jest jednym filarów, na którym również w Warsaw Equity Group opieramy strategię budowania wartości spółek portfelowych

- komentuje Dawid Bieńkowski, Managing Partner Warsaw Equity Group.

Podczas warsztatów uczestnicy mogli nabyć umiejętności mapowania przywództwa dzięki konkretnym typom osobowości. Otrzymali okazję poznania skutecznego wykorzystania metodologii OnBoardingu, czy wykorzystania sposobu ESOP we wspieraniu kultury przedsiębiorczości w miejscu pracy. Więcej na temat konferencji znajduje się na dedykowanej stronie internetowej wydarzenia.

Patronat medialny
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze