REKLAMA

Oszpecili najlepszy smartfon Samsunga. Fani Tesli oszaleją z zachwytu

Cybertruck to samochód o napędzie elektrycznym produkowany przez należący do Elona Muska koncern Tesla. Jeszcze przed premierą pojazd zasłynął nietypowym wyglądem oraz pokazem możliwości szyby kuloodpornej, która pękła podczas pamiętnego pokazu.

Mimo to maszyna ma obecnie spore grono entuzjastów. Jeżeli jesteś fanem, który nie może sobie pozwolić na kosztujący 240 tys złotych pojazd lub w twoim garażu stoi Cybertruck i chcesz wyrazić swoje zamiłowanie do pojazdu w jeszcze jeden sposób, właśnie nadarza się ku temu okazja.

15.03.2024 09.12
Oszpecili najlepszy smartfon Samsunga. Fani Tesli oszaleją z zachwytu
REKLAMA

Samsung Galaxy S24 Ultra Cyber to smartfon dla prawdziwych fanów Tesli

REKLAMA

Caviar, firma specjalizująca się w tworzeniu luksusowych obudów topowych smartfonów (i u której obecnie można kupić najdroższy smartfon na świecie), do swojej oferty właśnie włączyła Samsunga S24 Ultra stylizowanego na wzór Cybertrucka.

Źródło: Caviar

W cenie 8 770 dolarów (ok. 34 581 złotych) klient otrzyma Samsunga S24 Ultra z 256 GB pamięci (istnieje możliwość dopłaty do wersji 512 GB lub 1 TB) z obudowy wykonanej z tytanu, wykończonej białą i czerwoną emalią jubilerską.

Smartfon inspirowany charakterystycznym wzornictwem rewolucyjnego pickupa - Tesla Cybertruck. Każdy aspekt tego urządzenia odzwierciedla ducha innowacji, który łączy Teslę i Samsunga. Styl Tesli Cybertruck wyłonił się dzięki science fiction lat 80-tych. Projekt futurystycznych pojazdów z filmu "Blade Runner" (1982) stał się rzeczywistością; przenieśliśmy kluczowe elementy do Samsung S24 Ultra Cyber - ostre linie, czysty metal, geometrię nadwozia i kolor reflektorów Cybertruck.

Czytamy w opisie produktu

Aby zachować unikalność urządzenia - podobnie jak w przypadku innych produktów Caviar - Samsung S24 Ultra Cyber zostanie wyprodukowany w nakładzie nie większym niż 99 sztuk, a każde urządzenie jest tworzone na indywidualne zamówienie klienta.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Caviar tworzy obudowy inspirowane samochodem Tesli. W 2020 roku producent zaprezentował kosztujący 5 tys. dolarów iPhone 11, również inspirowany Teslą Cybertruck.

Kup ładnego Samsunga Galaxy S24 Ultra
MediaExpert
Galaxy S24 Ultra
REKLAMA

Więcej na temat Tesli Cybertruck:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA