REKLAMA

Polska w Fernbus Simulator. Tak wygląda nasz kraj z cyfrowego autobusu

682 kilometry dróg, 17 międzymiastowych przystanków oraz 15 polskich miast. Do gry Fernbus Simulator trafia wielkie rozszerzenie poświęcone Polsce. Tak wygląda nasza cyfrowa ojczyzna oczami producentów z niemieckiego TML-Studios.

21.03.2024 17.32
Polska w Fernbus Simulator. Tak wygląda nasz kraj z cyfrowego autobusu
REKLAMA

Od dzisiaj miłośnicy komputerowych symulatorów mogą prowadzić autokary po polskich drogach w popularnej grze Fernbus Simulator. Do gry trafiło wielkie rozszerzenie w całości poświęcone naszemu krajowi, bardzo bogate w zawartość.

REKLAMA

Polska w Fernbus Simulator. Tak wygląda nasz kraj oczami niemieckich twórców gry.

Polska w Fernbus Simulator. Poznajecie to miejsce?
Swojsko

Fernbus Simulator - Poland to najnowsze płatne rozszerzenie do symulatora kierownicy autokaru. DLC kosztuje prawie 120 zł, co jest kwotą pokaźną, ale w zamian otrzymujemy naprawdę sporo zawartości. Dodatek Poland wprowadza bowiem do świata gry:

  • 682 kilometry dróg na terenie Polski
  • 17 międzymiastowych i międzynarodowych dworców
  • 15 polskich miast

Niemieccy producenci odtworzyli piętnaście polskich aglomeracji: Warszawę, Gdańsk, Kraków, Szczecin, Koszalin, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, Katowice, Częstochowę, Łódź, Bydgoszcz, Poznań oraz oczywiście Wrocław.

Moim ulubionym elementem takich symulatorów - lotniczych, kolejowych czy właśnie drogowych - jest podróżowanie na terenach ukochanych Katowic, oglądając jak bardzo wirtualna aglomeracja przypomina prawdziwe miasto. Z tego powodu bazowa wersja gry oraz dodatek już pobierają się na mój komputer, a niebawem możecie się spodziewać naszych wrażeń na Spider’s Web.

Na przestrzeni lat Fernbus Simulator urósł do pokaźnych rozmiarów.

Niemieccy producenci przez ostatnie osiem lat metodycznie rozbudowywali grywalny obszar o kolejne kraje Starego Kontynentu, zaczynając od swoich ojczystych Niemiec. Przed Polską świat Fernbus Simulator został poszerzony o tereny Francji, Austrii, Danii, Republiki Czeskiej, Belgii, Holandii, Luksemburga oraz Szwajcarii.

REKLAMA

Posiadacz wszystkich DLC może więc realizować wymagające i długie kursy, na przykład z Białegostoku do Paryża. Kierowcy towarzyszy zmienny cykl dobowy, do tego gracz zyskuje możliwość wyjścia z pojazdu i przespacerowania się po odwiedzanym mieście.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA