REKLAMA

Trwa Aliexpress Choice Day. Dzięki tym kodom rabatowym możesz sporo zaoszczędzić

Aktualnie trwający Choice Day to świetna okazja na proporcjonalne do zakupów oszczędności podczas zamawiania produktów na Aliexpress. Zobacz, jak można zaoszczędzić przy mniejszych i większych zakupach.

04.03.2024 09.09
Trwa Aliexpress Choice Day. Dzięki tym kodom rabatowym możesz sporo zaoszczędzić
REKLAMA

Aliexpress kojarzymy przede wszystkim z możliwości zakupów niezwykle tanich produktów - lub po prostu produktów (lub ich wzorów), których na próżno szukać w Polsce. Pomimo bycia znanym z owych niskich cen, chiński serwis sprzedażowy niejednokrotnie organizuje akcje, podczas których możemy zaoszczędzić jeszcze więcej.

Jedną z nich jest trwający właśnie Choice Day, podczas którego możesz skorzystać z zarówno przecen do -40 proc., jak i specjalnie przygotowanych kodów rabatowych.

REKLAMA

Aliexpress Choice Day z całkiem dobrymi promocjami. Są też kody rabatowe

Tylko do 5 marca do godziny 23:59 trwa cyklicznie przygotowywany przez Aliexpress Choice Day - kilkudniowe święto wyprzedaży. Promocje Choice Day dotyczą wszystkich kategorii produktów - w tym elektroniki, akcesoriów do niej czy urządzeń smart home.

Kupując elektronikę podczas Choice Day warto pamiętać o kodach rabatowych, jakie można zastosować do większych zamówień:

  • FAKJ65: -12 zł przy zamówieniach za ponad 120 zł
  • UHBE89: -35zł przy zamówieniach za ponad 300 zł
  • HHGK98: -80zł przy zamówieniach za ponad 700 zł
  • JJDKQ4: -120 zł przy zamówieniach za ponad 1000 zł
  • HKUG89: -200 zł przy zamówieniach za ponad 1500 zł

Pełną listę produktów i informacje dotyczące promocji Choice Day można znaleźć na przygotowanej przez Aliexpress stronie.

REKLAMA

Może zainteresować cię także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA