REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Samsunga Galaxy będziesz ładował szybciej? Nowe ładowarki na horyzoncie

Nowe Samsungi Galaxy S24 to nie jedyne nowości w ofercie producenta, których możemy się wkrótce spodziewać. Według plotek już wkrótce w sklepach dostaniemy odświeżone ładowarki.

08.01.2024
9:41
Samsunga Galaxy będziesz ładował szybciej? Nowe ładowarki na horyzoncie
REKLAMA

Najjaśniejszą gwiazdą w kalendarzu premier Samsung niezaprzeczalnie jest nadchodząca seria modeli Galaxy S24. Aczkolwiek ta dla wielu - zostających przy obecnych smartfonach lub planujących przesiadkę w przyszłym roku - jest bardziej ciekawostką niż gorącym newsem.

Jak się okazuję, nawet ci nieprzesiadający się na Galaxy S24 mają na co czekać. Bowiem według plotek Samsung planuje odświeżenie... ładowarek.

REKLAMA

Dwie nowe ładowarki w ofercie Samsunga? Tak mówi plotka

Obecnie w ofercie Samsung znajdziemy liczne ładowarki sieciowe umożliwiające szybkie ładowanie - w różnych konfiguracjach mocy, typach i ilości portów USB.

Jak informuje znany leaker Roland Quandt, Samsung przygotowuje odświeżenie oferty pod postacią dwóch nowych ładowarek. Pierwszą z nich będzie EP-T4511 o mocy 45 W i jednym porcie USB-C - następca dotychczasowego modelu EP-T4510, również o mocy 45 W.

Drugą ładowarką ma być adapter Duo EP-T5020 o mocy 50 W, posiadający dwa porty USB-C.

Tu warto przypomnieć, że już od czasu premiery Samsunga Galaxy S21 w pudełku flagowych smartfonów Samsung znajdziemy kabel USB, leż na próżno szukać wtyczki - tę klienci muszą dokupić osobno. Ponadto według dotychczasowych informacji Galaxy S24+ oraz Galaxy S24 Ultra będą wspierać szybkie ładowanie 45 W, podczas gdy podstawowy Galaxy S24 będzie nadal ograniczony do jedynie 25 W.

Więcej na temat Samsung:

REKLAMA

Zdjęcie główne: Haelen Haagen / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA