1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Tanio zabezpieczysz się przed zagrożeniami w sieci. Promocja PureVPN specjalnie dla naszych czytelników

Lokowanie produktu: PureVPN

Oprogramowanie VPN nie tylko dba o nasze bezpieczeństwo w internecie, ale również oferuje wiele przydatnych rozwiązań. Wśród najlepszych wyróżnia się PureVPN i nasi czytelnicy mogą liczyć na specjalną obniżkę ceny.

26.01.2024
18:00
Tanio zabezpieczysz się przed zagrożeniami w sieci. Promocja PureVPN specjalnie dla naszych czytelników

Programy typu VPN dbają o naszą prywatność w sieci, szyfrują ruch, zabezpieczają nas przed śledzeniem i bronią przed włamaniami. Równocześnie umożliwiają omijanie internetowej cenzury, czy też znienawidzonych blokad regionalnych. Mogą działać zarówno na naszych komputerach, jak i smartfonach.

Jeśli do tej pory nie zainstalowałeś takiego oprogramowania, to warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania - takie jak PureVPN. To oprogramowanie premium, które kusi nie tylko zaawansowanymi możliwościami, ale i wyjątkowo atrakcyjną ceną.

Nasi czytelnicy mogą liczyć na specjalne zniżki - niezależnie od powszechnie oferowanych promocji, mogą oni jeszcze dodatkowo obniżyć końcową cenę o 15%. Szczegóły poniżej.

Gruba promocja na VPN dla czytelników Spider's Web

Jak się załapać na taką okazję? Niezależnie od oferowanych promocji PureVPN (do 82% - np. w planie na 2 lata z 4 miesiącami gratis) można zdobyć dodatkowo 15% upustu. Wystarczy przy zakupie wpisać kod spidersweb.

Standardowe obniżki do 82% uzyskasz, wybierając plan PureMAX, który zawiera w sobie nie tylko wyjątkowo szybki VPN, ale również menedżer haseł, szyfrowanie poufnych dokumentów za pomocą PureEncrypt i zabezpieczenie prywatności dzięki PurePrivacy. PurePrivacy może nawet wysyłać w twoim imieniu żądania usunięcia danych na twój temat, czy też analizować ustawienia bezpieczeństwa kont w popularnych serwisach społecznościowych.

Obsługa PureVPN jest bajecznie prosta - oprogramowanie wystarczy zainstalować i uruchomić, a następnie cieszyć się bezpiecznym połączeniem internetowym oraz bezpieczeństwem swoich danych. Z PureVPN żadna blokada regionalna treści nie będzie ci straszna - uzyskasz dostęp do wszystkich filmów na takich platformach jak Netflix, HBO Max czy Disney+.

Nie musisz również bać się o szybkość działania internetu z włączonym VPN-em. Dzięki ponad 6500 serwerom (w tym w samej Europie znajduje się ich ponad 3000) umiejscowionym w ponad 70 krajach, PureVPN zawsze będzie działał szybko i sprawnie. Algorytmy programu same dobiorą najlepszy serwer dla ciebie, a o bezpieczeństwo ruchu dbać będzie technologia WireGuard.

PureVPN

W odróżnieniu od wielu innych rozwiązań tego typu PureVPN nie zapisuje żadnych informacji na twój temat, więc w każdym miejscu w internecie możesz być spokojny o swoją prywatność.

Na jakie urządzenia dostępny jest PureVPN?

Praktycznie na... każde, a oto szczegółowa lista:

  • Komputery - z systemem Windows, macOS i Linux;
  • Urządzenia mobilne - smartfony z Androidem i iOS, iPady, smartfony Huawei bez dostępu do usług Google;
  • Rozszerzenia przeglądarek - Chrome, Edge, Firefox i Brave;
  • Odtwarzacze multimedialne - Google Chromecast, NVIDIA Shield, Amazon Fire TV, Apple TV, Android TV, Samsung TV.

Na ilu urządzeniach mogę korzystać z PureVPN?

Za pomocą jednego konta możesz używać PureVPN aż na 10 urządzeniach równocześnie - możesz za jednym zamachem zabezpieczyć komputery i smartfony całej rodziny.

Zobacz inne artykuły dotyczące cyberbezpieczeństwa:

Na koniec pozwolimy sobie przypomnieć, że na dodatkowe 15% upustu przy zakupie PureVPN można liczyć, podając promocyjny kod spidersweb. Zakupu dokonasz na oficjalnej stronie PureVPN, a transakcję sfinalizujesz w prosty sposób za pomocą Google Pay, PayPal czy też karty bankowej.

Lokowanie produktu: PureVPN
Najnowsze