REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Huawei wystartował z noworocznymi promocjami. Tak możesz zaoszczędzić trochę kasy

Huawei rozpoczął nowy rok z promocjami na sprzęt. Przecenił wybrane laptopy, zegarki, tablety i smartfony. Oto oferty dostępne w sklepie producenta.

03.01.2024
19:03
Huawei odpalił noworoczne promocje. Można zaoszczędzić trochę kasy
REKLAMA

Po szale związanym z końcem listopada (Black Friday, Black Weeks) nadszedł okres przedświąteczny, który już mamy za sobą. A jako że właśnie weszliśmy w 2024 r., to rozpoczęły się najróżniejsze noworoczne przeceny. Te mniejsze i te większe.

REKLAMA

Huawei przecenia sprzęt z okazji nowego roku. Laptopy, smartfony, tablety i nie tylko

Promocje dostępne są w oficjalnym sklepie internetowym Huawei i jest ich naprawdę sporo. Przeceniono laptopy z serii MateBook te z roku 2023, ale także starsze z 2022 r., w wielu konfiguracjach. Dodatkowo, w ofercie znajdują się tablety MatePad oraz smartfony, w tym modele Huawei P60 Pro i Mate 50 Pro, a także bardziej przystępne cenowo propozycje z serii nova.

Miłym akcentem jest fakt, że chiński gigant technologiczny w odróżnieniu od innych sklepów dodaje najróżniejsze bonusy i gratisy do sprzętu. Na przykład, do laptopów objętych promocją dołączane są etui w gratisie, a do tego można dokupić myszkę czy słuchawki w obniżonych cenach – podobnie jak w przypadku smartfonów, gdzie sugerowana jest opaska sportowa lub inny model słuchawek. Przykładem ciekawych promocji jest laptop MateBook D 16 2022 z procesorem i5, 8 GB RAM i 512 GB SSD, który został przeceniony ponownie na 2799 zł.

Ponownie, najniższa cena z 30 dni wynosi 2799 zł, co sprawia, że w konkurencyjnych sieciach sklepów trudno będzie kupić sprzęt w podobnej kwocie. Dodatkowo, w ofercie są też laptopy dostępne wyłącznie w sklepie Huawei, takie jak MateBook 14 2022 z i5, 16 GB RAM i 512 GB SSD, który jest nowością przecenioną z 4299 zł na 4099 zł – dwie stówki zawsze w kieszeni.

Dodatkowo tanio można kupić tablet MatePad SE WiFi 4/64 GB, bo za 749 zł z kuponem (gdzie najniższa cena z 30 dni to 799 zł, a rekomendowana cena 899 zł). Pełna lista promocji przygotowana przez Huawei znajduje się w poniższej tabelce:

źródło: Huawei

Huawei zapewnia też darmową dostawę przy zakupach za min. 200 zł oraz możliwość obniżenia pierwszego zakupu o 50 zł przy użyciu kuponu, który otrzymuje się po zapisie do newslettera. Z regulaminu akcji wynika, że promocja potrwa do 1 lutego do końca dnia, więc czasu jest naprawdę sporo.

REKLAMA

Więcej o sprzęcie Huawei przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA