REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Xbox Series S w świetnej cenie. Idealny prezent na święta

W licznych sklepach konsola Xbox Series S jest dostępna w promocjach, dzięki czemu można nieźle oszczędzić. Sprzęt obecnie kupimy w naprawdę dobrych cenach – poniżej 1000 zł. Bardziej zaawansowany Series X też jest do wyrwania w niezłej kwocie.

11.12.2023
19:36
xbox series x 2 generacja slim microsoft
REKLAMA

Do świąt już ostatnia prosta – za niespełna dwa tygodnie rodziny się spotkają przy wigilijnym stole. W tym czasie w wielu domach ważną rolę grają prezenty, a co roku ostatnie dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia to czas bardzo intensywnych zakupów. Jeśli ktoś miał zamiar kupić konsolę pod choinkę, to teraz jest ku temu dobra okazja. Oba Xboxy Series są dostępne w świetnych kwotach.

REKLAMA

Xbox Series S w kapitalnej cenie. Konsola za poniżej 1000 zł

Xbox Series S nie należy do najbardziej zaawansowanych sprzętów, ale jest takim urządzeniem, które wystarczy większości mniej wymagających graczy, którzy od czasu do czasu chcą usiąść na kanapie przed telewizorem, pograć w FIFĘ (lub EA Sports FC 24) albo w inną grę dostępną w ramach abonamentu Xbox Game Pass. To konsola w pełni cyfrowa, która nie przyjmuje fizycznych nośników w postaci płyt.

Sprzęt obecnie kupimy za 999 zł w wielu sklepach – m.in. Media Expert, x-kom, Media Markt i wielu, wielu innych. W cenie poza samą konsolą w wersji 512 GB (jest to wersja z jednym padem i bez gier) otrzymamy 3-miesięczny dostęp do abonamentu Xbox Game Pass Ultimate, którego miesięczny koszt to 63 zł (na trzy miesiące 189 zł). Brak dostępnych gier rekompensuje dostęp do usługi. Kupując konsolę w Media Expert, możemy liczyć na darmową dostawę kurierem na nasz adres domowy.

Ale to nie wszystko. Konsola Xbox Series X z kodem ME-DAYS w sklepie Media Expert dostępna jest za 1899 zł, chociaż warto zaznaczyć, że promocja nie potrwa wiecznie, bo tylko do jutra, 12 grudnia, do godziny 23:59. Jest to wersja bez dodatkowych kontrolerów czy gier w zestawie, natomiast w tej kwocie to bardzo dobry wybór.

Jeśli jeszcze nie wybraliśmy prezentu świątecznego i mamy określony budżet do tysiąca lub dwóch tysięcy złotych, to konsola dla gracza, który jeszcze nie posiada takiego sprzętu, wydaje się świetnym pomysłem. Z pewnością przyszłościowym, ponieważ nadchodzące konsole Xbox Series X|S mają wspierać GTA 6 – poprzednie generacje konsol zostały tu pominięte, a na premierę w 2025 roku nie będzie wersji na komputery osobiste z Windowsem.

REKLAMA

Więcej o grach możesz przeczytać na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA