REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Threads, czyli Twitter od Facebooka zaraz wejdzie do Polski. Zabraknie mu ważnej funkcji

Konkurent Twittera od Mety, firmy-matki Facebooka, ma zaraz wystartować w Europie. Z doniesień medialnych wynika, że zabraknie mu najważniejszej funkcji.

01.12.2023
7:55
Threads, czyli Twitter od Facebooka zaraz wejdzie do Polski. Zabraknie mu ważnej funkcji
REKLAMA

Twitter był i jest jedynym miejscem, gdzie możecie pozwolić sobie na wszystko. Teraz niektórzy wrzucają całe filmy, typu najnowsze Barbie, bez ponoszenia za to konsekwencji. Ale jeżeli macie dosyć platformy Elona Muska, to może pora na przesiadkę na odpowiedź Mety, Threads? Debiut w Polsce ma nastąpić już zaraz!

REKLAMA

Co z Threads? Kiedy w Polsce zadebiutuje konkurent Twittera?

Jak zdradza The Wall Street Journal, powołujący się na "źródła bliskie sprawie", Meta planuje uruchomić Threads w Unii Europejskiej już w grudniu br., co ma stanowić największą ekspansję na rynku od debiutu w lipcu.

Firma pierwotnie wstrzymała się przed wprowadzeniem nowego serwisu na terenie Unii Europejskiej z powodu rygorystycznych regulacji dotyczących usług online. Teraz Meta ma zaoferować użytkownikom z UE możliwość korzystania z Threads wyłącznie w celu "konsumpcji treści", bez możliwości tworzenia swoich wpisów.

Ale Meta to nie tylko Threads. O innych nowościach firmy przeczytacie na Spider's Web:

Mark Zuckerberg, CEO Mety, chce, aby Threads osiągnął miliard użytkowników w ciągu kilku lat, z dodatkowymi 40 milionami użytkowników miesięcznie z UE do 2024 roku.

Szukanie po słowach kluczowych

Jak podaje Tech Crunch, platforma wprowadza też uniwersalną funkcję wyszukiwania po słowach kluczowych na wszystkich rynkach. Początkowo testowana w krajach anglojęzycznych, takich jak Australia i Nowa Zelandia, funkcja ta została rozszerzona na inne kraje, włączając w to Stany Zjednoczone. Szef Instagrama, Adam Mosseri potwierdził, że funkcja wyszukiwania będzie teraz dostępna we wszystkich językach.

REKLAMA

Dzisiaj rozszerzamy wyszukiwanie słów kluczowych wszędzie tam, gdzie Threads jest dostępny. Ta funkcja jest obsługiwana we wszystkich językach! Mamy nadzieję, że ułatwi to znalezienie i dołączenie do interesujących was konwersacji

- przekazał Adam Mosseri na platformie Threads.

Czekacie na start Threads w Polsce?

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA