REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Camera Assistant był dostępny dla najdroższych smartfonów Samsunga. Teraz się to zmienia

Samsung udostępnił aplikację Camera Assistant dla bardziej przystępnych cenowo smartfonów z serii Galaxy A. Funkcja trafia na dwa popularne modele, jakimi są Galaxy A53 oraz Galaxy A54.

04.12.2023
19:38
Samsung Galaxy A54
REKLAMA

Aplikacja Camera Assistant jak dotąd była dostępna tylko dla posiadaczy sztandarowych, najdroższych smartfonów Samsung jako część pakietu Good Lock, który pozwala w znaczny sposób rozszerzyć możliwości urządzenia. Omawiane oprogramowanie oferuje dodatkowe funkcje aparatu. Jeśli masz jeden z tych dwóch smartfonów Galaxy A, to możesz ją sprawdzić już teraz.

REKLAMA

Aplikacja, która ulepsza aparat już na Samsungu Galaxy A54 i Galaxy A53

W najnowszej wersji aplikacji 2.0.01.0 Camera Assistant dodano wsparcie dla dwóch nowych smartfonów Samsunga. To popularne modele ze średniej półki cenowej, które miały swoją premierę stosunkowo niedawno – Galaxy A54 zadebiutował w tym roku, Galaxy A53 w poprzednim.

Jest to tak naprawdę rozszerzenie domyślnej aplikacji aparatu, które wprowadza kilka ciekawych możliwości – te będą czekać na nas w ustawieniach aplikacji aparat. Co daje zainstalowanie takiej aplikacji? Całkiem wiele – możliwość wyłączenia automatycznego HDR, automatyczny wybór obiektywu, zwiększanie szybkości migawki aparatu i wiele innych. Są to funkcje, z których mogą skorzystać nawet mniej zaawansowani użytkownicy jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć.

Możliwości jest naprawdę wiele, a dostęp do nich to kwestia instalacji jednej oficjalnej aplikacji Samsunga. Zawsze można sprawdzić i przetestować, jak to wszystko działa. Jeśli zmiany nie będą się podobać, to nie ma większego problemu z ich dezaktywacją w ustawieniach aplikacji aparatu lub najprostszego usunięcia Camera Assistant. Aby skorzystać z rozwiązania, musisz mieć system Android 14 z One UI 6.0 i pobrać apkę ze sklepu Galaxy Store.

Zarówno Galaxy A54, jak i Galaxy A53 w Polsce mają możliwość aktualizacji do najnowszego systemu Android i nakładki systemowej koreańskiego producenta. Pobranie uaktualnienia jest konieczne do wykorzystania tej aplikacji.

REKLAMA

Więcej o smartfonach Samsung przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA