REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Epic Games Store rozbije bank? Zaznaczcie tę datę w kalendarzu

Epic Games Store może zaserwować prawdziwe hity zupełnie za darmo. A dokładniej dwie perełki, które powinny znaleźć się w bibliotece każdego gracza. Warto zaznaczyć 23 grudnia w kalendarzu, bo to właśnie wtedy oba tytuły mają zostać udostępnione.

18.12.2023
19:23
Quake I i II za darmo w Epic Games Store?
REKLAMA

Epic Games Store, jak co roku na święta, rozpoczyna sezon obdarowywania graczy! Jednak czy darmowe gry z platformy nie straciły swojego uroku? Czy ktoś jeszcze czuje ekscytację, odbierając np. Destiny 2 za darmo? Jednak mam świetną wiadomość: osoba, która zazwyczaj trafnie przewiduje tytuły trafiające do PlayStation Plus, przekazuje, że te święta będą naprawdę epickie dla niektórych.

REKLAMA

Quake i Quake II za darmo w Epic Games Store?

Świetne tytuły za darmo na święta stały się normą w popularnym sklepie Epic Games Store. W ubiegłym roku w okresie od 15 do 25 grudnia otrzymaliśmy m.in. Death Stranding Director’s Cut, Metro Last Light Redux czy Wolfenstein: The New Order. 

W tym roku niestety nie otrzymujemy codziennie nowej, darmowej gry. Jednakże do 20 grudnia możemy skorzystać z wyżej wspomnianej kolekcji Destiny 2 Legacy. A co będzie dalej? Po 20 grudnia ma zostać udostępniona niezapowiedziana dotąd gra. Ale prawdziwą niespodzianką będzie to, co może się wydarzyć podczas Wigilii Bożego Narodzenia.

Billbil-kun, osoba, która trafnie przewidziała w przeszłości premiery wielu gier w usługach takich jak PS+, podała, że w dniach 23-24 grudnia, Epic Games Store będzie rozdawał zestaw Quake I + Quake II w wersjach z poprawioną grafiką.

Po więcej newsów ze świata gier wpadajcie na Spider's Web:

REKLAMA

Naturalnie jest to jedynie przeciek, który jeszcze nie został potwierdzony oficjalnie przez sklep. Jeżeli chcielibyście dorwać jakąś inną grę w kosmicznie dobrych promocjach, warto wpaść do zestawienia najlepszych promocji ze świątecznej wyprzedaży Epic Games Store!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA